2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Kızlar selam ateş tablom bu şekilde bugün yumurta akı akıntım da geldi bu yumurtluyorum demek mi doğru mu anladım ☺️ melegim can melegim can melisaa93 melisaa93 ve diğer kızlar 🤍
IMG_8909.png

Kızlar hepsiburada epedy satıcısından freely gebelik testi aldım 10 lu. Normalde 60 tl idi ama 35 tl kupon verdi bana özel mi bilmiyorum bir bakın almak isteyen varsa. Bu arada Premium üyeyim hepsiburadada. Ay 25 liraya 10 test aldım hem de freely çok iyi oldu melisaa93 melisaa93 edahandro edahandro @simurgggg almak isteyen kızlar bakın bir
Sen böyle yazınca. Tam alacaktım sonra Koşa koşa gittim test çekmeceme baktım. 22 ovulasyon, 15 gebelik testim var. Bu ay beni idare eder 🙏

Kızlar hepsiburada epedy satıcısından freely gebelik testi aldım 10 lu. Normalde 60 tl idi ama 35 tl kupon verdi bana özel mi bilmiyorum bir bakın almak isteyen varsa. Bu arada Premium üyeyim hepsiburadada. Ay 25 liraya 10 test aldım hem de freely çok iyi oldu melisaa93 melisaa93 edahandro edahandro @simurgggg almak isteyen kızlar bakın bir
Yaa çok iyi ☺️ Bende bakıyım canım

Ben de temmuzda çekildim canım. Güzel neticeler alırsın umarım 🙏
Evet hatırlıyorum ilk bir kaç ay hamilelik ihtimali artıyormuş umarım güzel haber alırız birlikte bu ay 😍
Çörek otu felaketmis kizlar ya yapan nasil yapiyor coook zor. Corek otunu balı ve tarcini ayri ayri cok severim. O yuzden burda yazilinca cok kolay gibi gelmisti sabah 1tatli kasigini zor yuttum🤢 hic devam edebilecegimi de sanmiyorum🤭
Aaa hepsini seviyorsan neden yiyemedin ki. Biraz yoğun oluyor ağır geldi herhalde çay kaşığı ile yemeyi denesen yine faydası olur diye düşünüyorum.
Aynen çok büyük tartışma oldu aralarında biriyle konuşuyorum bebişi 5 aylık☺️

Benim dediğim grup 2023 Ağustos anneleri grubu canım gruplar farklı sanırım 😅
Kızlar öyle bir anlattınız ki yani nasıl bir kavga çıkmış olabilir merak ettim 😂 sonuçta kimse kimseyi reelde tanımıyor 🙊

Evet hatırlıyorum ilk bir kaç ay hamilelik ihtimali artıyormuş umarım güzel haber alırız birlikte bu ay 😍

Aaa hepsini seviyorsan neden yiyemedin ki. Biraz yoğun oluyor ağır geldi herhalde çay kaşığı ile yemeyi denesen yine faydası olur diye düşünüyorum.

Kızlar öyle bir anlattınız ki yani nasıl bir kavga çıkmış olabilir merak ettim 😂 sonuçta kimse kimseyi reelde tanımıyor 🙊
Benim haberim yoktu kendi aranızda kurmuşsunuz ayrımcılık muhabbeti donmus 😂😂

İşte hamişler demişki gelin whatsap grupu yaratak bir birilerine numarayı vermişler giden gitmiş burdan kalanda kalmış😂😂

X