2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Yok kuzum. Hiç yemek göresim yok. Zorluyorum kendimi yemek için. cumartesi ikili tarama için randevum var o gün konuşcam doktorla. Dün bu kadar değildim günüm günümü tutmuyor ama bugün çok kötüyüm yani. Hava da sıcak okula gidiyorum mecbur bitik oluyorum yarım günde 😔 bir de kusma eklendi 10+5 de 🥲
Ay ben belirti görünce mutlu oluyorum kızlar 😍 onlar böyle güzel emojiler koyuyorum. Allah kolaylaştıran inşallah canım benim 🙏🙏

Ben gene azmettim üç gün yedim ama benim de midemi deldi gibi oldu kuzum ya bıraktım. Midem hassas ondan devam edemedim. Kız sen hamiş değil miydin? Ben seni hamiş sanıyorum 😍
Yok bebegim ya nerdeee😔😔 kimyasal oldu belki o testlerime denk gelmissindir. Aklinda oyle kalmıştır 😀 koyulasmadi bile kan vermeye kalmadan bitti son 2si

Tamam maç gecesi 😅 o gün pikti heralde o zaman. Dün çatlamış herald. Bugün de çok geçe kalmadan değerlendirin canım ne olur ne olmaz
Ne yazıkkı kocam beyı mesaıye bırakmışlar gece 2 de evde olucak 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️ama ben daha pil olduğunu düşünüyorum ya bakalım hergün yapıcam testlerı ne olucak

Ne yazıkkı kocam beyı mesaıye bırakmışlar gece 2 de evde olucak 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️ama ben daha pil olduğunu düşünüyorum ya bakalım hergün yapıcam testlerı ne olucak
Bana da peak olacak gibi geliyordu ama 11i duyunca kafam karıştı 😅 hayırlısı kuzum. Hep de böyle günlere iş çıkar zaten maleseff

Bana da peak olacak gibi geliyordu ama 11i duyunca kafam karıştı 😅 hayırlısı kuzum. Hep de böyle günlere iş çıkar zaten maleseff
Bak uygulamaya göre böyle 11 gün değilmi

Eklentiler

• IMG_2308.png
    IMG_2308.png
    138,6 KB · Görüntüleme: 37
Kızlar döngümün 50.günündeyim. Gebelik nrgatif. İki gündür çok fazla sulu şeffaf akıntım var ovulasyon yaptım ve böyle çıktı. Acaba 2.defa mı yumurtluyorum çünkü 5 ağustosda yine aynı bu şekilde çıkmıştı ovulasyon testim
Öyle gibi görünüyor kuzum 🙏😍

X