2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

İnşallah canım ben de elimden geleni yapacağım perşembe de hsg çekileceğim çok heyecanlıyım ☺️

Canım benim çok haklısın sana ne iyi gelecekse öyle davran tabi en önemli şey moralimiz sonuçta ☺️
Ben de temmuzda çekildim canım. Güzel neticeler alırsın umarım 🙏

Kızlar hepsiburada epedy satıcısından freely gebelik testi aldım 10 lu. Normalde 60 tl idi ama 35 tl kupon verdi bana özel mi bilmiyorum bir bakın almak isteyen varsa. Bu arada Premium üyeyim hepsiburadada. Ay 25 liraya 10 test aldım hem de freely çok iyi oldu @melisaa93 edahandro edahandro S simurgggg almak isteyen kızlar bakın bir
Ayy kuzum sagol haber verdigin icin ben de burda sormustum. Kizlardan biri soyledi daha gecen aldim 15tane. Insallah bu elimizdekiler son testlerimiz olur

Hayır adet değilim daha beş günüm var. Erken gebelik testi yapmak için acele mi ediyorum onu sormak istedim. Yumurtam çatladıktan bir gün sonra adet oluyorum genelde o yüzden çatlamadan 10 gün sonra takip yapmak istemiyorum demek istemiştim. Doktorların çoğuna da sordum hepsi normal dedi erken değil dedi adetin . Bu aralar genelde hep silik çıkıyor testlerim bu sefer erken gebelik almak istedim sabah ilk idrarla değilde şimdi yapsam olur mu onu sormak istedim
Kız şu cümle ne demek "yumurtam çatladıktan bir gün sonra adet oluyorum genelde o yüzden çatlamadan 10 gün sonra takip yapmak istemiyorum" . Sen yumurtan çatlayınca adet mi oluyorsun?

Kuzum sana genel bilgi vereyim.
1. Çatlama gününden sonra 10. Günde idrarda çıkabilir
2. Adet gününe 4 gün kala idrarda çıkabilir.

İnan diğer dediklerini anlayamıyorum. Anlayan arkadaşlar cevap vermiştir sanıyorum 🙏

Kızlar hepinizi yeni yeni tanıyorum ama çok sevdim hepinizi ve yaklaşımınızı🥹❤️
Diğer kızları hamiş diye etiketlemiyorum yoksa onlarda çok tatlılar ne sorduysam yardımcı oldular🤍
Burda okuduğum kadarıyla genel olarak tedavi süreçlerinden geçip ilaç kullanıyorsunuz. İnşAllah saçma gelmez size ama rahim içine sülük koydurmayı hiç düşündünüz mü?
Kendime hacamat yaptırıyorum yapan kişi rahmine sülük koydur dedi nasip olursa yaptırıcam inşAllah. İntden baktığımda tüpü tıkalı olanları,miyomları ve kisti olanların sülük sayesinde hepsinden arındığını gördüm.
Hiç denediniz mi?
@melisaa93 @IADK edahandro edahandro tweeetyyy tweeetyyy @fnd_50 Zumruduanka96 Zumruduanka96 @genc-anne @The Little Mermaid
Ben yaptırmadım ama dün bi arkadaşım göbeğinde kupa çektirmiş, rahmi oturmuş öyle birşey anlattı ama ben pek sıcak bakmıyorum kuzum ya. Bilemedim. Rahimde sülük sonra nereye gidiyor acabası onu merak ettim.

Hadi hayırlı olsun inşallah kuzum inşallah bu ay güzel sonuçlar alacaksın inanıyorum ben. Benim doktor işi yattı. Ulaşamadım bir türlü doktora.. bu ay da kendi çabamla bir şeyler olacak artık…
Anladım kuzum. Takviye alacak mıydın sen? Çörek otu mu yapacaktın? Çakşırı yapacaksın zaten onu biliyorum

Ben yaptırmadım ama dün bi arkadaşım göbeğinde kupa çektirmiş, rahmi oturmuş öyle birşey anlattı ama ben pek sıcak bakmıyorum kuzum ya. Bilemedim. Rahimde sülük sonra nereye gidiyor acabası onu merak ettim.

Burdan izleyebilirsin canım🤍
Yaptırdığım zaman anlatırım inşAllah nasıl birşey olduğunu🤍

Yok eylülün sonuna kadar dolu kuzum doktor randevusu yok bulamıyorum çok canım sıkıldı kaldım öyle.ulaşabilseydim aradan alır mısını diye soracaktım ulaşamadım bile.
Ee nasıl olacak bu? Sen bunu bi dahaki seferine doktoruna sor. Sen bir ay gidebiliyorsun bir ay gidemiyorsun gibi oldu. Bu ilaçları dediğim gibi üst üste kullanmak da önemli sanırım. Emin değilim ama öyle okudum baya.

BEbeğim prilam etki etmiyor mu? Doktor bana gece yatarken 2 tane al dedi bugün bir tık daha iyiyim ilk defa. Ayrıca gün içerisinde de 1 tane alabilirsin duruma göre dedi. Bugün bir arkadaşımla konuştum o günde toplam 4 tane içiyormuş.
Yok kuzum. Hiç yemek göresim yok. Zorluyorum kendimi yemek için. cumartesi ikili tarama için randevum var o gün konuşcam doktorla. Dün bu kadar değildim günüm günümü tutmuyor ama bugün çok kötüyüm yani. Hava da sıcak okula gidiyorum mecbur bitik oluyorum yarım günde 😔 bir de kusma eklendi 10+5 de 🥲

Anladım kuzum. Takviye alacak mıydın sen? Çörek otu mu yapacaktın? Çakşırı yapacaksın zaten onu biliyorum
Çörek otu felaketmis kizlar ya yapan nasil yapiyor coook zor. Corek otunu balı ve tarcini ayri ayri cok severim. O yuzden burda yazilinca cok kolay gibi gelmisti sabah 1tatli kasigini zor yuttum🤢 hic devam edebilecegimi de sanmiyorum🤭

Hadi hayırlı olsun inşallah kuzum inşallah bu ay güzel sonuçlar alacaksın inanıyorum ben. Benim doktor işi yattı. Ulaşamadım bir türlü doktora.. bu ay da kendi çabamla bir şeyler olacak artık…
Aa üzüldüm kuzum ya keske denk gelebilseydi doktor. Ben de senden ilham alarak randevu aldim yarina. Ayaklarim geri geri gidiyor ama gidecegim artik galiba kac aydir erteliyorum zaten

Çörek otu felaketmis kizlar ya yapan nasil yapiyor coook zor. Corek otunu balı ve tarcini ayri ayri cok severim. O yuzden burda yazilinca cok kolay gibi gelmisti sabah 1tatli kasigini zor yuttum🤢 hic devam edebilecegimi de sanmiyorum🤭
Ben gene azmettim üç gün yedim ama benim de midemi deldi gibi oldu kuzum ya bıraktım. Midem hassas ondan devam edemedim. Kız sen hamiş değil miydin? Ben seni hamiş sanıyorum 😍

X