2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Benim haberim yoktu kendi aranızda kurmuşsunuz ayrımcılık muhabbeti donmus 😂😂

İşte hamişler demişki gelin whatsap grupu yaratak bir birilerine numarayı vermişler giden gitmiş burdan kalanda kalmış😂😂
Anladım herkesin kafası birbiriyle uyuşmak zorunda değil ya daha yakınlar açmıştır ben normal karşıladım 😂
Kızlar eşime testleri söyledim oda pozitif çıksa bile ben o testlere güvenmiyorum dedi gidip kan verelim dedi birazdan kan vermeye gideceğim çok heyecanlıyım
Hadi hayırlısı güzel sonuçlarla bekliyoruz 😍😍

Anladım herkesin kafası birbiriyle uyuşmak zorunda değil ya daha yakınlar açmıştır ben normal karşıladım 😂

Hadi hayırlısı güzel sonuçlarla bekliyoruz 😍😍
Hayır sen anlamadın😅😅burda hesapları hemen kapatılmış ceza yemişler whatsapa geçenler😀

Kızlar yaaa hepinizi çok seviyorum, hem herkes yardımcı olmaya çalışıyor birbirine hem de benzer şeyleri yaşadığımız için seviyoruz bilmiyorum, ben bu aydan sonra denemeyebilirim hepinizi de merak edicem belki topik devam ederse okurum yine arada neler yaptığınızı yaştan dolayı her ay her ay devam edemiyecektir yine sanırım. Bu ay bile topik sayesinde devam ettim bence. Niye yazıyorum öyle içimden geldi duygusallaştım zaten adet hormonları her ay böyle olurum içten içe yaşarım, eşimle bir paylaşmam herzaman. şimdi siz varsınız yazmak istedim iyiki varsınız😍❤️

Biliyor musun test almaya vaktim yok🥹 muhtemelen iğne etkisi de geçti. Eşime alsın diyeceğim sanırım takip yapacagim bu günden itibaren
Daha iyi vaktinin olmaması canım kendini dinliyo insan yoksa☺️ ayy hadi bakalım bişeycik kalmadı hayırlı haberler olsun inşallah🥰

Kızlar yaaa hepinizi çok seviyorum, hem herkes yardımcı olmaya çalışıyor birbirine hem de benzer şeyleri yaşadığımız için seviyoruz bilmiyorum, ben bu aydan sonra denemeyebilirim hepinizi de merak edicem belki topik devam ederse okurum yine arada neler yaptığınızı yaştan dolayı her ay her ay devam edemiyecektir yine sanırım. Bu ay bile topik sayesinde devam ettim bence. Niye yazıyorum öyle içimden geldi duygusallaştım zaten adet hormonları her ay böyle olurum içten içe yaşarım, eşimle bir paylaşmam herzaman. şimdi siz varsınız yazmak istedim iyiki varsınız😍❤️
Sende iyiki varsın bizde seni seviyoruz ❤️canım ama sana bu pes etmeyi yakıştıramadım ne varmış yaşında şu kafadan çık lütfen duymamış olayım denemeyeceğini

X