2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Olmiycaksin bence yok ben kahvaltıdan sonra olcuyorum akşam o an hararet bastıkça bakıyorum anlamadım için normalde benimde 36.3 4 civarları stabildir araştırmak tan da yoruldum adet günü geldi artık Rabbime teslimiz pazartesi görcez eşim idrar testi yasakladı bundan sonda kaninla takip et dedi tamam bey dedim 😂😂
o zaman ateşin için yorum yapmak zor :) kan daha yıpratıcı ya bu erkeklerde kendi vermiyor ya kanı sorun çözdüklerini sanıyorlar :KK70:

Ben dayanamayıp bugünde test yaptım tabii negatif çıktı. Aslında ilk dakikadan itibaren çok hafif bi gölge görüyorum ama göz yanılması sanırım😕 ama ateşim yüksek seyrediyor
Bugün çatlamadan sonra 9.günüm🥹

Eklentiler

• 887ABBAE-0946-493A-B6A4-75B0998BBEAC.jpeg
    887ABBAE-0946-493A-B6A4-75B0998BBEAC.jpeg
    124,9 KB · Görüntüleme: 85
Ben dayanamayıp bugünde test yaptım tabii negatif çıktı. Aslında ilk dakikadan itibaren çok hafif bi gölge görüyorum ama göz yanılması sanırım😕 ama ateşim yüksek seyrediyor
Kaç dk oldu canım testi yapalı☺️ Bu fotoğrafta ortada kırmızı çizgi geçiyor test tam oturmamış hala. Test oturmadan silik çizgi görülebiliyor.

💕💕💕 Kızlar ne durumdasınız? Regl olan ya da hamile olduğunu öğrenen var mı?

@Gizem2021 @royal5596 @Taranta babu @yelif10 @seloseymo52 @turuncummm @gunesin ezgisi @yenibirhayal @Valera @Boldi @Reydiya @ozuge @sed2 @mmelissaa @eylem91 edahandro edahandro @Smyrnasi ilayasil ilayasil @UstaOzlem @Linakiz

💕💕💕 Kızlar sizlerin de BAT tarihleriniz yaklaştı ne durumdasınız?

C Conqueror123 @cns15 @kalburayuz mirasanne mirasanne @Keles6161
Yine negatiiiif kuzucuuum 😀 kırmızı kart günümü bekliyorum 12 gün nasıl geçecek şimdi 😁

@Gizem2021 @royal5596 @Taranta babu @yelif10 @seloseymo52 @turuncummm @gunesin ezgisi @yenibirhayal @Valera @Boldi @Reydiya @ozuge @sed2 @mmelissaa @eylem91 edahandro edahandro @Smyrnasi ilayasil ilayasil @UstaOzlem @Linakiz

Ben dün sade kaset yaptım 4 gün kala akşam 12 de fekan neqatif çıktı.

tekrar test yapacağım inşallah güzel haber veririm :)

Kizlar günaydın... bu ay her seyi bosvermis haldeydim akışına biraktim. Sabah test yaptim negatif😀 oyle de olmadi yani anlayacaginiz. Az biraz üzüldüm ettim tabi ama sonra gruptaki konusmalari okuyunca etkilendim ne yalan soyleyeyim. @fnd_50 canim tebrik ederim cok hizli toparlamissin psikolojiyi 👌 yeni aya dair yaptigin planlar da bana ilham verdi. melisaa93 melisaa93 kuzum sen de ayni sekilde.birliktelik ruhu da cok hosuma gitti. A Afratafrac i da anmadan geçemeyeceğim. Onun hikayesi de etkileyici bence. Planlarini erteledi kilo verdi odaklandi takviyeler kullandi azimle ve inancla devam etti ve nasip oldu cok sukur. Insallah 4 eylulde de guzel haberlerini alırız 🙏🙏

Simdi benim bat 5 eylul olacak gibi canlar. Eylül sonu gibi nasipse biz de guzel haberi alalim artik insallah. Ates takibi ilk defa ben de yapacagim bu ay. Sizden ogrendim onu. Bakalim artik yardim isterim sizden.Takviyeler konusunda kararsizim. Inofolic var elimde ama emin olamiyorum onu kullandigimda da bisey degismedi. Regli de miktar olarak azaltmisti. O konuda suphelerim var. Bal corek otu tarcin karışımı cok sevimli geldi kulagima onu yapacagim. Yaban mersini yazan biri olmus. Cok severim. Beslenme icerigini biraz daha kaliteli hale getirip yuruyuse ve spora baslamayi düşünüyorum. Bir de kadin doguma gidecegim bakalim o neler diyecek.

Eylul ayini cok severim. Bugun guzel bir baslangic olsun. Eylul sonunda da güzel haberler alalim insallah @bliss91 edahandro edahandro sizinle de zamanlarimiz benzer olacak sanirim. Sizi de takipteyim
Birlikteyiz kuzum 😍🙏 yola devam. Bakalım Eylül ayı bize neler bahşedecek

Bat tarihim erken yumurtlama sebebiyle dündü ama duphaston sebebi ile bir gün gecikmeliyim. Eylül ayına bomba gibi döneceğim inşallah

Beni de etiketle temizlik yapıyorum kızlar giremiyorum fazla 😘
Negatif canım. 10.dklarda bişey görür gibi oldum. Çok incelemekten galiba. Ama net bişey göremedim. Üstten ışık falan tuttum yoktu yani. 20.dk da fotosunu çekeyim bari diye aklıma geldi ama artık test pembeleşmeye başlamıştı. Freely sararmadan önce pembeleşiyor mu bilmiyorum. O evrede foto çektim.
edahandro edahandro testi erken yaptım. 11.gün ovulasyon testi yapar gibi yapılan test-20.dk.

Eklentiler

• IMG_20230901_144040.jpg
    IMG_20230901_144040.jpg
    66,3 KB · Görüntüleme: 57
Negatif canım. 10.dklarda bişey görür gibi oldum. Çok incelemekten galiba. Ama net bişey göremedim. Üstten ışık falan tuttum yoktu yani. 20.dk da fotosunu çekeyim bari diye aklıma geldi ama artık test pembeleşmeye başlamıştı. Freely sararmadan önce pembeleşiyor mu bilmiyorum. O evrede foto çektim.
edahandro edahandro testi erken yaptım. 11.gün ovulasyon testi yapar gibi yapılan test-20.dk.
Test dağılmış gibi sanki kuzum

İlk dakikalarda pembeleşiyor ama sonrasında pembeleştiğini hiç görmedim bebeğim test bozuk olabilir

Testin oturmamış şuanki halini at bide kuzum

Testin oturmamış şuanki halini at bide kuzum

X