2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Aynısı bende oluyo şu an canım bel agim inanılmaz kaşık batmalrim oldu geçti ama bugün adet günüm helen hiden yok belirtide yok olcaga dair 4gun önce erken gebelik negatif ti mesela ama ben yüzde 90hamile olduğumu düşünüyorum adet gününe kadar bekle bence inşallah vardır bazı kadınlarda idrar sonuç vermez kanda çıkar olabiliyo öyle hiç kasma kendini benimde gogsde gram bişey yok hala her adetten 1hafta önce dokunmazdim bile bakalım bekliyelim 🤲🏼
Canım aynı belirtiler var ikimizde de, İnşallah hayırlı sağlıklı gebelik haberleri alırız🤲🏻 Ben 4 Eylül ya erken gebelik testi yapacağım, LH pikinden tam 10 gün geçmiş oluyor. Bakalım İnşallah hayırlısıyla sağlıkla çift çizgiyi görürüz🤲🏻

Atsana şuan kuzum şuanki halini
Dikey olan 40.dk, yatay olan 55.
Çöpe attım 1 saati geçti hala pembelik var köşede.
Hani ilk damlatırsın geneli pembe olurya çizgi ararken, benim test baya bi aradı bulmaya çalıştı heralde canım benim 😄

Eklentiler

• IMG_20230901_151246.jpg
    IMG_20230901_151246.jpg
    59,5 KB · Görüntüleme: 52
  • IMG_20230901_151212.jpg
    IMG_20230901_151212.jpg
    58,4 KB · Görüntüleme: 54
Gerçekten çok şaşırdım çok yüksek gidiyordu kesin gözüyle bakmıştım ama demek ki zamanı değilmiş kuzum😌 En doğru zamanda hayırlısıyla yormadan üzmeden nasip olsun inşallahh inanıyorum o güzel haberi alıcaz😍🙏🏻
Aynen kuzum zamanı değilmiş bence de. Allahım hayırlı zamanda sağlıklı şekilde nasip eder inşallah 🤲🏻😍

Kizlar günaydın... bu ay her seyi bosvermis haldeydim akışına biraktim. Sabah test yaptim negatif😀 oyle de olmadi yani anlayacaginiz. Az biraz üzüldüm ettim tabi ama sonra gruptaki konusmalari okuyunca etkilendim ne yalan soyleyeyim. fnd_50 fnd_50 canim tebrik ederim cok hizli toparlamissin psikolojiyi 👌 yeni aya dair yaptigin planlar da bana ilham verdi. melisaa93 melisaa93 kuzum sen de ayni sekilde.birliktelik ruhu da cok hosuma gitti. A Afratafrac i da anmadan geçemeyeceğim. Onun hikayesi de etkileyici bence. Planlarini erteledi kilo verdi odaklandi takviyeler kullandi azimle ve inancla devam etti ve nasip oldu cok sukur. Insallah 4 eylulde de guzel haberlerini alırız 🙏🙏

Simdi benim bat 5 eylul olacak gibi canlar. Eylül sonu gibi nasipse biz de guzel haberi alalim artik insallah. Ates takibi ilk defa ben de yapacagim bu ay. Sizden ogrendim onu. Bakalim artik yardim isterim sizden.Takviyeler konusunda kararsizim. Inofolic var elimde ama emin olamiyorum onu kullandigimda da bisey degismedi. Regli de miktar olarak azaltmisti. O konuda suphelerim var. Bal corek otu tarcin karışımı cok sevimli geldi kulagima onu yapacagim. Yaban mersini yazan biri olmus. Cok severim. Beslenme icerigini biraz daha kaliteli hale getirip yuruyuse ve spora baslamayi düşünüyorum. Bir de kadin doguma gidecegim bakalim o neler diyecek.

Eylul ayini cok severim. Bugun guzel bir baslangic olsun. Eylul sonunda da güzel haberler alalim insallah @bliss91 @edahandro sizinle de zamanlarimiz benzer olacak sanirim. Sizi de takipteyim
Canım benim bomba gibi gelmişsin. Olmayınca boş verince de olmuyor çok takınca da olmuyor. Nasibi gelenin bahanesi olmuyor. Nasibi gelmeyenin de kırk tane bahanesi oluyor😁
Of ne konuştum beeee🤩
Neyse konumuza dönelim. İnofolic senin için iyi gelmediyse kullanma canım nasıl rahat hissediyorsan öyle davran. Bana iki aydır iyi geldiğini düşünüyorum bu yüzden kullanacağım yine.
Çakşır kökü suyu sipariş ettim iki şişe ama hala kargoya verilmedi ya. Ovulasyon sabah sipariş verdim kargoya verilmiş bile. Umarım benimkine yakalanmadan teslim alabilirim ona ahahhahajajahj test test test adam bıktı artık🤣🤣🤣🤣🤣🤣 çok takıyorsun her yerden test çıkıyor diyor e adam haklı biraz zaman geçsin yine birlikte gebelik testi de sipariş ederiz 🤣🤣
İnofolic kullanmaya adetin ilk günü başlayacağım yine çatlama olduktan sonra bırakacağım. Adetin 3 veya 4. Günü hafta içine denk geliyor okul başlıyor bir yandan, baktım Denizli sağlık hastanesine de randevular dolu istediğim doktorda. Ne yapacağım hiç bilmiyorum o huzursuz ediyor beni sadece.olmadı hastaneyi arayıp minnet rica bir şeyler yapmaya çalışacağım. Umarım doktor konusunda da her şey yolunda gider🤲🏻
Baktım test dün negatif bugün de ateş düştü, yeşil çay yaptım kendime oh mis yudumluyorum çok seviyorum♥️ ara vermiştim gebelik olursa varsa diye. İçeyim bari fena mı
Ateş konusunu kafana hiiiiiç takma her şeyi sorabilirsin yardımcı olurum. Uzman oldum o konuda🤣
Benim ateşim bu ay klomen sayesinde yüksek gitti sanırım progesteron hormonu iyi çalıştı bilemedim.
Şansımız değil, nasibimiz bol olsun. Bol bol bebeklenelim inşallah❤️❤️❤️

X