2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Kuzum senin test günü ne zaman. Var mı bi belirti
Sabah test yapıcam bana göre 9. Ff’e göre 10. gün yarın. Belirtilerim var aslında ama her ay olduğu için yine negatif çıkmasından korkuyorum. Dua et bebeğim benim için hatta bu mesajı okuyan herkesten rica ediyorum sabah hayırlısıyla pozitif göreyim

Duam seninle aşkım inşallah pozitifi göreceksin bekliyor olacağım sabah testini

İnşallah kuzum inşallah sabah senin pozitif testinle gözlerim şenlenir inşallah. Çok dua ediyorum kuzum bugün yine dualarımdaydınız buna emin olabilirsin. Nisan anneleri bizi bekliyor çabuk ol

Sabah buradayız ozaman hadi bekliyoruuuuz

Zamanı var bebislerin biz ne yaparsak yapalım o zamandan önce gelmeyecekler pozitif ol içini ferah tut sen olacak inşallah
Gerçektende öyle zamanı geldi mi allahım nasip ederse oluyor. Benimki resmen mucize mesela kim derdi geçen seneki hamile kaldıgım ayda allah tekrar verecek yerini dolduracak aynı anda aynı günde tekrar hamile oldugumu ögrendim testimi vermek bile aynı güne denk geldi yani anca bu kadar olur allahım çok büyük. İnşallah bu sefer saglıkla ilerler gebeligim

Geçen gün sperm testini didik didik ettim nereye gidiyo bunlar diye anlamlarına filan baktım sorun görünmüyor ama karşılaşamıyırlar

Canım ne kadar doğru bilmiyorum bazılarının leğen kemiğinde eğrilik oluyormuş küçük bir masajla o düzeltiyormuş. Spermle yumurtanın buluşması belki o eğrilikten olmuyordur. Geçen ay bir akrabamız bu işlerle ilgilenmeye başlamış. Bana masaj yaptı. Bilmiyorum etkisi oldu mu olmadı. Daha önce hem duymadığım, hem de etkisi olup olmadığından emin olmadığım bir şey olunca buraya da hiç yazmamıştım. Ama şimdi yazmak istedim. Senin de aklında olsun.

Ayyy hadi inşallah pozitif görürsün vallaha test yapacakların yerine bile heyecanlanıyor insan aramızda bağ oluştu sanki

Bende hiç duymamıştım canım bir araştırayım doktorlar olur sizin diyorlar ama olmuyor tüplerde de bişey yok ,çok sağol

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…