2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Bende öyle düşünüyorum sonra da hesabı bırakırım diye düşündüm yeterli olur mu canım
Vücut yapini bilemem canım ama içinin rahat etmesi açısından gün aşırı yapabilirsiniz belki biz 11-12-13-15 Ağustos olarak değerlendirmistik, 12si akşam dediğin gibi benim de ağrım oldu ama ilk defa biraz fazla hissettim kesik atiyorlarmis hissi gibiydi 13te de az az ağrım oldu akşam silikti ( benim sabah pik akşam silik oluyor genelde) ben de 14u çatladı diye düşünmüştüm ama o günü de degerlendirmedik spermler içeride nasıl olsa diye 15 değerlendirdik bakınca 15 garanti olsun diyeydi asıl olay 12-13u civarı oldu zaten :) spermler de azalıyor sonuçta arka arkaya olunca biraz uretilmeli bence 4 gün çok güzel değerlendirmissiniz tabii yine eşinle senin kararin canım o şekilde için rahat olacaksa 5. Gün de devam edersiniz

Yoo etmedim ama edebilsem ederdim çünkü gına gelmişti hatta biz tam çatlama gününü de değerlendiremedik
Bana hep pik günü daha degerliymis gibi geliyor spermler önden gitmiş elenenler elenmiş ulasabilenler ulaşmış yumurta salindigi an hemen kavuşacaklar

Ayy hayırlı uğurlu olsun sağlıkla gelsin inşallah evet benim de ara ara giriyor 5-10 saniye sürüyor ama bazıları baya şiddetli yani reglimdekiyle aynı şiddeti, teşekkür ederim

Çok sağol canım açıklama için bir gün ara vereyim inşallah benim de tutar Allah kucağına almayı nasip etsin inşallah

Bana hep pik günü daha degerliymis gibi geliyor spermler önden gitmiş elenenler elenmiş ulasabilenler ulaşmış yumurta salindigi an hemen kavuşacaklar
bende 15.gün ultra pik gördüm 16.gün yine pikti ama önceki gün kadar değildi. 17.günde çatladığını düşünüyorum ama program 16.güne çatlama çizgisi çekti 17. Günü değerlendiremedik 3 öncesi 1 sonrası şeklinde oldu. İnşAllah tutar

Eklentiler

• 17ADBFE4-05E1-4BF1-9384-7C8DE2030A2F.jpeg
    341,5 KB · Görüntüleme: 33
Bence muhteşem bir değerlendirme olmuş
Hem 3 günün spermi var hem de catladiktan sonra 24-36 saat arası yaşıyor yumurta bir de orada olmuş daha ne olsun sıra minik kuşun sürprizinde bu ay olacak inşallah

Geçen gün sperm testini didik didik ettim nereye gidiyo bunlar diye anlamlarına filan baktım sorun görünmüyor ama karşılaşamıyırlar
Zamanı var bebislerin biz ne yaparsak yapalım o zamandan önce gelmeyecekler pozitif ol içini ferah tut sen olacak inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…