2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Bende öyle düşünüyorum sonra da hesabı bırakırım diye düşündüm yeterli olur mu canım☺️
Vücut yapini bilemem canım ama içinin rahat etmesi açısından gün aşırı yapabilirsiniz belki 😊 biz 11-12-13-15 Ağustos olarak değerlendirmistik, 12si akşam dediğin gibi benim de ağrım oldu ama ilk defa biraz fazla hissettim kesik atiyorlarmis hissi gibiydi 13te de az az ağrım oldu akşam silikti ( benim sabah pik akşam silik oluyor genelde) ben de 14u çatladı diye düşünmüştüm ama o günü de degerlendirmedik spermler içeride nasıl olsa diye 15 değerlendirdik bakınca 15 garanti olsun diyeydi asıl olay 12-13u civarı oldu zaten :) spermler de azalıyor sonuçta arka arkaya olunca biraz uretilmeli bence 4 gün çok güzel değerlendirmissiniz 😊 tabii yine eşinle senin kararin canım o şekilde için rahat olacaksa 5. Gün de devam edersiniz 😊

Yoo etmedim ama edebilsem ederdim çünkü gına gelmişti 😂 hatta biz tam çatlama gününü de değerlendiremedik
Bana hep pik günü daha degerliymis gibi geliyor 😅 spermler önden gitmiş elenenler elenmiş ulasabilenler ulaşmış yumurta salindigi an hemen kavuşacaklar 😍

Ben şu an hamileyim dün adet gunumdu normalde. Bugün adet sancisi gibi ağrılarım oldu kasıklarımda. Normal bir zamanda kesin regl oldum diyip lavaboya koşardım bugünkü ağrım da o şekildeydi ara ara geldi ama devamlı değildi
Ayy hayırlı uğurlu olsun sağlıkla gelsin inşallah🥰 evet benim de ara ara giriyor 5-10 saniye sürüyor ama bazıları baya şiddetli yani reglimdekiyle aynı şiddeti, teşekkür ederim

Vücut yapini bilemem canım ama içinin rahat etmesi açısından gün aşırı yapabilirsiniz belki 😊 biz 11-12-13-15 Ağustos olarak değerlendirmistik, 12si akşam dediğin gibi benim de ağrım oldu ama ilk defa biraz fazla hissettim kesik atiyorlarmis hissi gibiydi 13te de az az ağrım oldu akşam silikti ( benim sabah pik akşam silik oluyor genelde) ben de 14u çatladı diye düşünmüştüm ama o günü de degerlendirmedik spermler içeride nasıl olsa diye 15 değerlendirdik bakınca 15 garanti olsun diyeydi asıl olay 12-13u civarı oldu zaten :) spermler de azalıyor sonuçta arka arkaya olunca biraz uretilmeli bence 4 gün çok güzel değerlendirmissiniz 😊 tabii yine eşinle senin kararin canım o şekilde için rahat olacaksa 5. Gün de devam edersiniz 😊
Çok sağol canım açıklama için bir gün ara vereyim inşallah benim de tutar 🙏 Allah kucağına almayı nasip etsin inşallah 🥰

Bana hep pik günü daha degerliymis gibi geliyor 😅 spermler önden gitmiş elenenler elenmiş ulasabilenler ulaşmış yumurta salindigi an hemen kavuşacaklar 😍
bende 15.gün ultra pik gördüm 16.gün yine pikti ama önceki gün kadar değildi. 17.günde çatladığını düşünüyorum ama program 16.güne çatlama çizgisi çekti☺️ 17. Günü değerlendiremedik 3 öncesi 1 sonrası şeklinde oldu. İnşAllah tutar 🤲🏻

Eklentiler

• 17ADBFE4-05E1-4BF1-9384-7C8DE2030A2F.jpeg
    17ADBFE4-05E1-4BF1-9384-7C8DE2030A2F.jpeg
    341,5 KB · Görüntüleme: 33
bende 15.gün ultra pik gördüm 16.gün yine pikti ama önceki gün kadar değildi. 17.günde çatladığını düşünüyorum ama program 16.güne çatlama çizgisi çekti☺️ 17. Günü değerlendiremedik 3 öncesi 1 sonrası şeklinde oldu. İnşAllah tutar 🤲🏻
Bence muhteşem bir değerlendirme olmuş 😍
Hem 3 günün spermi var hem de catladiktan sonra 24-36 saat arası yaşıyor yumurta bir de orada olmuş daha ne olsun sıra minik kuşun sürprizinde 😍 bu ay olacak inşallah 🙏🥰

Geçen gün sperm testini didik didik ettim nereye gidiyo bunlar diye anlamlarına filan baktım sorun görünmüyor ama karşılaşamıyırlar 😪
Zamanı var bebislerin biz ne yaparsak yapalım o zamandan önce gelmeyecekler 🙏 pozitif ol içini ferah tut sen olacak inşallah 🙏🥰

X