2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Kızlar nasılsınız ? 💕 hamilelik haberi alan arkadaşlarım inşallah sağlıkla ilerler her şey çok güzel olur ☺️ ben yumurtlama haftama girmiş bulunuyorum bu ay ilk defa ovulasyon düzenli yapcam tecrübeli arkadaşlardan da yorumları bekliyorum ara ara fotoğraf paylaşırım . 3 gündür yapıyorum bugün daha silik çıktı gittikçe koyulaşması gerekmez mi ben mi yanlış biliyorum ?

Eklentiler

• IMG_7235.jpeg
    IMG_7235.jpeg
    131,2 KB · Görüntüleme: 40
Kızlar yumurtam dün çatladı göründü bugün yine test yaptım silik tamamen .. bugün yine değerlendirme oldu 4 gün üstüste olmuş oldu, sperm problemimiz yok çok şükür.. daha gerek var mıdır kesin çatlama oldu mu acaba bugün sol kasıkta iğne batması oldu , testte çatladı ama iğne batması olunca yine değerlendirdik 🙈
Maşallah kuzum 4 gün dayandın ha gayret 😁 eşim eve aşırı yorgun geliyor günlerdir ve bi gün ara verme ihtiyacı duyduk. 25 (pik günü), 26(çatlama) , 27(tamamen silik) olmak üzere üstüste 3 gün değerlendirdik. 28'i ara vermek zorundaydık. Zaten benim pik bi gün sürdü diğer gün çatlama oldu umarım tutmuştur. Yarın (29'u) değerlendircem.. hakkımızda hayırlı olan hayırlı zamanda gelsin inşallah 💕 en heyecanlı kısım bat beklemek

valla o kadar geriden geliyorum kiiiii yetişemiyorum 😂😂😂
L

canım herkesin vücut ateşi farklı oluyor. Her gün sabah saat 6-8 arası ama aynı saatte mesela ben saati 7 ye kuruyorum her gün saat 7 de ölçüm yapıyorum. Dil altından yataktan çıkmadan direkt ölçüm yapıp ff App diye ateş programı var ona kaydediyorum. Yumurtlama öncesi ateşin kendi ateşin oluyor. Mesela benim 36.2 36.3 36.4 bu civarlar oluyor. Sonra yumurtlama zamanı gelince en düşük ateşten keskin bir yükseliş ile (0.3 lük) en az, ateş artıyorsa ve üç yüksek ateş ile devam ediyorsa, işte o en düşük ile yüksek ateş arasında yumurtlamanın olduğunu gösteriyor. Sana tablomu atacağım bak 14. Gün düşük ateşten (36.2) den 36.5 e yükseldi 15 gün. Yani 14-15 arası yumurtam çatladı. Çatladıktan sonra ateş yüksek gidiyor. Ta ki hamile değilsen ateşin adete bir iki gün kala düşüyor ya da tam adet günü düşüyor ve adet oluyorsun bak benimki bugün 36.6 ya düştü tahminim yarın 36.4 olacak ve yarın adet olacağım tahminim bu yönde. Çünkü benim adet olma ateşim 36.4 civarı
Hadi senin için bir daha paylaştım üzerini tıkla oku kuzum😁

Canım neden ara verme fikrine kapıldın😔 bence bı tatile çıkın adetin duzenliyse de yumurtlama dönemine denk gelecek şekilde çıkarsınız kafayı çocuğa takmamis olursun. Hem tatil yapıp rahatlarsın hem bebis haberiyle gelirsin 😍
Tatili yapıp dönüp öyle denemiştik bu ay kuzum😅 Hem işe başladım tekrardan bir kaç ay ertelemem her anlamda iyi olucak ama siz doğurmadan hamilelik haberimle yetişicem siz gebelikte tecrübelenin ben tecrübelerinizden faydalanırım🙏🏻💃🏻😍😍

X