2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Ay kuzum Allah razı olsun. Gerçekten ruh halimi yukarda tutmaya çalışsam da bi iniyor bi çıkıyor. Umarım mucizeyi ben de görürüm tadarım
Cümlemizden inşallah canım benim. Seni çok iyi anlıyorum ama şuna inan bir gün olacak ve mutlu haberi alacağız çok yakında

Amin inşallah adetlerim zaten ağrılı oluyor dayanabilirim diye düşünüyorum

Kızlar size bir sorum var bu hafta mecbur camlarımı silmem tül asmam gerekiyor döllenme aşamasında bir sorun olur mu acaba
Döllenme aşamasında Camları silip perde asmanda sakınca yok canım ama şu var uzanma nolur nolmaz. Yani kendini zorlayıp köşelere yükseklere biryerlere uzanıp yetişmeye çalışma. Varsın bazı kısımlar temiz olmasın. Perde için de merdiven kullanırsın ama dikkat et. Çokta yorma kendini camların hepsini birgünde yapma azar azar yap.

A Afratafrac kuzum günaydın sat benim çizik görünce yazayım dedim sat tarihi de 25 Ağustos kuzum bugün 9 da randevum var hazırlanıp gidicem çoook heyecanlıyım Herkese günaydın bacılaaar ben aşılamaya başlamaya gidicem

Kızlar sanırım bende bebek falan yok. Bu test bildiğim kadarıyla hassas ve bunda çıkmıyorsa kanda da çıkma gibi geliyor. A Afratafrac Merve3553 edahandro

Eklentiler

• 20230828_070405.jpg
    42,7 KB · Görüntüleme: 79
  • Screenshot_20230828_070708_Photo Editor.jpg
    21,8 KB · Görüntüleme: 56
  • Screenshot_20230828_070549_Photo Editor.jpg
    27,6 KB · Görüntüleme: 79
Allahım hadi hayırlısıyla git de güzel haberini alalım 2 hafta sonra

Kızlar sanırım bende bebek falan yok. Bu test bildiğim kadarıyla hassas ve bunda çıkmıyorsa kanda da çıkma gibi geliyor. A Afratafrac Merve3553 edahandro
Hayırlısı birtanem. Hiççç canını sıkma. Mutlaka burada kendin görmüşsündür çeşit çeşit hikayesi olan kaıdnlar hamile kalıyor. Önümüzdeki ay için sen de ekstra asılırsın

Kızlar bu arada sayfa reklam almaya başladığından beri sizin de yavaşlamadı mı site bi türlü giremiyorum 10 saatte yükleniyo. Zaten reklam rahatsız edici ne güzel takılıyoduk şimdi sayfa kayıp duruyo reklam yüzünden. Yoksa sadece benm telefonda mı böyle

Yapmadım korkuyorum
Bebeğim varsa var yoksa yok. Korkulacak bir şey değil. Yok ise ön ümüzdeki ay devam, artık sana neyin iyi geldiğini öğrenmiş olduk. Korkusuz anneleriz biz unuttun mu. Çocuklarımıza örnek olacağız.

Hepimiz de yanındayız. Bu süreç olumsuz da olsa birlikte atlatacağız.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…