2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

E hormon bebişim hepimizde yükleniyor başından sen bugün kan verdin mi kuzum? Pazar-Salı demiştin sanki ben mi yanlış hatırladım
Şu zamana kadar uyku falandı belirti ama şimdi sinir, bel ağrısı, nefes darlığı eklendi Pazar bat günüm demiştim yavrum :) sali-persembe kan vericem inşallah

Anladım hayırlı olsun, sağlıkla doğsun inşallah

Ama kuzum senin yerinde olsam takmazdım ben şöyle ki ben isteyince hemen olacak sandım. Böyle olunca korku kapladı içimi. Ama senin zaten var minnoşların. Kimyasal da geçirmen yine olacak anlamına geliyor. Sadece o ay ki yumurta ve sperm yeterince kaliteli değil anlamı bu. Sen inofolic kullanıyor musun? Yumurta kalitesi için

Yok bebeğim şuan diofol kullanıyorum onu nasıl kullanıcaz bilgim yok

Oyyy bel ağrısı hiç geçmiyor diyebilirim ama sağlıklı olsun da kurban olurum ben
İlk hamileliğimde çok belim ağrımisti ve nefes darlığı cekiyordum korona oldum sanmıştım şimdi gecikti bu belirtiler bat zamanı geldiler şükür bat'ı gecirebildim kanı verdikten sonra bir de kalp atışı duyabilsem biraz rahatlayabilcem en azından

Yok bebeğim şuan diofol kullanıyorum onu nasıl kullanıcaz bilgim yok
Kuzum benim doktorum bana pholicaps vermişti günde iki kez. Ben bunu bayaaaaa kullandım. Sonra ben olmuyor diye bıraktım işte bu yaz doktora gittim o inofolic verdi o da sabah akşam bir ay içinde hamile kaldım. Ama bunu diyemem ki ilaçtan. Ben ilk defa böyle zaten olmuyor kafasına girip çocuk için değil de isteyerek birliktelik yaşadığımda oldu diyebilirim

İnşallah kuzum sağlıkla gelsin inşallah

Hormonlardan kuzum onlar bebiş hormonu salgıladıkça salgılıyorlar mübarek severim ben onu
Her şeye sinir oluyorum ya uykusuzluğa veriyordum ama yok yani uykumu alsam da her şeye gerildigimi fark ettim, bir de kafam da senaryo kurup durduk yere sinirleniyorum minnoş güzel salgilatiyor hormonu belli

Ya gerçekten mi ama ağrılarım 1 2 saat sürüp geçti canım şuan yok senin devam etti mi
Benimde devam etmedi canım o gün belli bir saat içinde oldu düne kadar bir gram kasık agrısı yaşamadım ama dün ve bugün çoştu sıkıca tutunuyor galiba annesine seninkide öyle olacak inşallah

Folik asit mi o kuzum yoksa ekstra folık asıte yanında devam mı edicez bu ay olmazsa ki inşallah olur bende kullanayım bari adet sonrası mı içiyoruz nasıl kullanıyoruz devamlı mı

Her şeye sinir oluyorum ya uykusuzluğa veriyordum ama yok yani uykumu alsam da her şeye gerildigimi fark ettim, bir de kafam da senaryo kurup durduk yere sinirleniyorum minnoş güzel salgilatiyor hormonu belli
Bende çok uykusuzum ama uyuyamıyorum gece uyuyamadıgım gibi sabahın köründe uyanıyorum yatamıyorum geri sinir oldum resmen öglen uzanıyorum yok yine uyuyamıyorum

Benimde devam etmedi canım o gün belli bir saat içinde oldu düne kadar bir gram kasık agrısı yaşamadım ama dün ve bugün çoştu sıkıca tutunuyor galiba annesine seninkide öyle olacak inşallah
İnşallah canım çok teşekkür ederim yazdığın için olmasa bile destek olduğun için çok teşekkür ederim Allah inşallah sağ Salim kucağına almayı nasip eder

Bende çok uykusuzum ama uyuyamıyorum gece uyuyamadıgım gibi sabahın köründe uyanıyorum yatamıyorum geri sinir oldum resmen öglen uzanıyorum yok yine uyuyamıyorum
Aynisiii ilk test pozitif çıktığından beri gece uyanıyorum daha test zamanı değil diyip geri uyuyorum kahve de içmedigim için son bir haftam uykusuz ve gergin işten fırsat buldukça ben de uzanmaya çalışıyorum mesai bitimi de siziyorum resmen, gece yatağa yatınca da sanki o ayakta uyuyan ben değilmişim gibi gram uykum olmuyor günde 4-5 saat ancak uyuyorum galiba

Bunların içinde folik asit de var ekstra kullanmana gerek yok kuzum. Devamlı kullanıyorsun 3 ay içinde etki ettiği söyleniyor
Folik asit mi o kuzum yoksa ekstra folık asıte yanında devam mı edicez bu ay olmazsa ki inşallah olur bende kullanayım bari adet sonrası mı içiyoruz nasıl kullanıyoruz devamlı mı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…