2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Allaaahhh 1 hafta kalmış after 10 diye bi test var ilişkiden 5 gün sonrası için iddialı bi şey söylüyor. Ondan aldım eve ama ne zaman yapayım bilemedim.. Sen ne zaman test yapmayı düşünüyorsun?
İlişkiden 5 gün sonra hala tüplerinden rahme dooğru ilerlemeye çalşııyor ama yumurta. Doğru sonuç çıkması imkansız canım.

Aynisiii 😂 ilk test pozitif çıktığından beri gece uyanıyorum daha test zamanı değil diyip geri uyuyorum😂 kahve de içmedigim için son bir haftam uykusuz ve gergin 😂 işten fırsat buldukça ben de uzanmaya çalışıyorum mesai bitimi de siziyorum resmen, gece yatağa yatınca da sanki o ayakta uyuyan ben değilmişim gibi gram uykum olmuyor günde 4-5 saat ancak uyuyorum galiba 😅
Aynı beni anlatmışsın kuzum ya benim pozitif görmeden 3 gün önce başladı uyku sorunu ateş sitresinden olabilir. Dün rahat uyurum dedim cıkk yine uyuyamadım kuzum. Bugün uyuruz inşallah 😂😂😂

Aynı beni anlatmışsın kuzum ya benim pozitif görmeden 3 gün önce başladı uyku sorunu ateş sitresinden olabilir. Dün rahat uyurum dedim cıkk yine uyuyamadım kuzum. Bugün uyuruz inşallah 😂😂😂
Gece tuvalete kalkıyorum test sabah yapcam diyip kendimi zorla uyutuyorum😅 bende de uykusuzluk vardı ama gün içinde uyuma vardı gece uyanma ya da sabah erken kalkma yoktu pozitifi gordugumden beri o düzen de kaydı 😂 amiiin inşallah 😂😂

Gece tuvalete kalkıyorum test sabah yapcam diyip kendimi zorla uyutuyorum😅 bende de uykusuzluk vardı ama gün içinde uyuma vardı gece uyanma ya da sabah erken kalkma yoktu pozitifi gordugumden beri o düzen de kaydı 😂 amiiin inşallah 😂😂

Uyku sorunu benim döllenmden sonra 7. gün başladı. Hala devam ediyor. Ama eskisi gibi değil. Şimdi yine uyuyorum. Ama bazen gecenin bir kötü zınk diye kalkıyorum. Gün içerisinde fırsat bulursanız 1 saat kestirin, güçten düşmeyin sonra.

Hamile olan anneler size sorum var çatlamayı gördükten sonra bebek oluşur diye ilişkiyi kestiniz mi yoksa adete yakın tekrar ilişki oldu mu

Uyku sorunu benim döllenmden sonra 7. gün başladı. Hala devam ediyor. Ama eskisi gibi değil. Şimdi yine uyuyorum. Ama bazen gecenin bir kötü zınk diye kalkıyorum. Gün içerisinde fırsat bulursanız 1 saat kestirin, güçten düşmeyin sonra.
Gündüz de kestiremiyorum kuzum dedigin gibi bende 4 gündür uykusuzum canım 7. Güne denk geliyor oda. Canım hiç bir şey istemiyor yeme istegi yok ama midem kazınıyor aç gibi 😂😂😂

İşim o kadar yoğun geçiyor ki bilgisayar başındayken bişey yok 2 dk bı lavaboya ya da su almaya gideyim hemen birisi acil bir işle geliyor 😂 uyusam herhalde şu ara her şey yığılır önüme uyandigimda 😅 gece uyanmalari olmasa aslında belki problem yasamicam da öyle olunca uyku kalitesi yerle bir oluyor

Evet kuzum çok erken daha. Aslında bu gebelik testlerinden resmen bir sektör yaratılmış. Kadınlar kandırılıyor erken gebelik testleri ile. Ben bu ay aynı anda predictor (erken) ve freely (kaset test) yaptım. Aynı anda belirdi çizgi mesela.

Asıl önemli olan yumurtan çatladıktan sonra geçen süre. Çatlamadan sonra en erken 10 gün sonra test yapmaya başlamak lazım bence normal kaset test ile.
Erken diye kandırıyorlar desene. Benim 6 günüm bugün çatlamadan itibaren 😊 1 Eylül de yapmayı planlıyorum Eylül uğurlu gelsin inşallah 🥰

İl
Küsmeyelim küsmeyelim. 16 aydır olmayınca artık hiç bebişim olmayacak gibi düşünmeye başlıyorum ama hemen de kovalıyorum o düşünceleri. Senin hatırladığım kadarıyla çocukların vardı kuzum. Hamile kalabiliyorsun. Eninde sonunda olacak kuşum. Ve zaten bu ay hamilesinn 😍😍😍
İlk gebeliğimde aynısını düşünmüştüm olmuyor olmayacak diyordum 15 ay olmamıştı sebepsiz. 16. Ay oldu o ay asla inanamadım şoka girdim. Olacak inan bana.Az daha sabır sadece ben inanıyorum çok yakında olacak❤️

Hamile olan anneler size sorum var çatlamayı gördükten sonra bebek oluşur diye ilişkiyi kestiniz mi yoksa adete yakın tekrar ilişki oldu mu
Benim döllenmeden sonra 7. gün ilişki oldu sonra bebişi öğrenince bıraktık bişi olmasın diye. Ama yine de oldu 2 defa dayanamadık 😂

İl

İlk gebeliğimde aynısını düşünmüştüm olmuyor olmayacak diyordum 15 ay olmamıştı sebepsiz. 16. Ay oldu o ay asla inanamadım şoka girdim. Olacak inan bana.Az daha sabır sadece ben inanıyorum çok yakında olacak❤️
Ay kuzum Allah razı olsun. Gerçekten ruh halimi yukarda tutmaya çalışsam da bi iniyor bi çıkıyor. Umarım mucizeyi ben de görürüm tadarım 😍

Kızlar size bir sorum var bu hafta mecbur camlarımı silmem tül asmam gerekiyor döllenme aşamasında bir sorun olur mu acaba

Bebeğim akşam yemeğinden sonra çakşır suyumu içiyordum. Sabahları çörek otu kürü. Öğlen de inofolic
Benim o yüzden başım çatlıyor 🤣 ben çakşır suyunu içiyorum arkasından çörekotunu yiyorum 🤭 sabah akşama geçeyim en iyisini gerçi sorun olmaz ama ağır geldi bana

X