2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Eklentiler

• IMG_8108.jpeg
    IMG_8108.jpeg
    59,3 KB · Görüntüleme: 35
Yaaa ne güzel😍 insan hepsinde çok heyecan yapıyor sanırım biri üçü dördü fark etmiyor😍😍😍 Allah bağışlasın canım benim
Amin kuzum Allah herkese nasip etsin inşallah ikinci evliliğim eşimin bebişi hiç yok o yüzden çok istiyorum bide 2 ay önce kaybettik kimyasal olunca sanki hiç olmıcakmış gibi geliyor 😢

Amin kuzum Allah herkese nasip etsin inşallah ikinci evliliğim eşimin bebişi hiç yok o yüzden çok istiyorum bide 2 ay önce kaybettik kimyasal olunca sanki hiç olmıcakmış gibi geliyor 😢
Canım hiç stres yapma bak Allah’a sükür hamile kalabiliyorsun o yüzden bence çok yakında olumlu haber alacaksın ❤️

27 yaş kuzum oğlum 6 kızlarım 4 ve 2 yaşında canım ilk eşimden olan bebişlerim bunlar şimdi 6 aydır deniyoruz bi kimyasal oldu maalesef 🥺
Kuzum benim şuan gittiğim doktor bana kızdı ben dedim ki yaşım 30 kimyasal olalı 1.5 seneden fazla oldu ben de attık beklemek istemiyorum tedaviye başlayacakken öğrendim dedim. Kimyasal olduysa sorun yok anlamına geliyor ne gerek var tarzında kızdı. O yüzden endişe etme. He bana dersen ki neden o kadar geçti üstünden ben çok kafaya takan bir tipim hiç rahatlatamadım kendimi

Siz kaçıncı ayinizda hamile kaldınız ve adet gecikmesiyle mi öğrendiniz
Biz Aralık'ta korunmayı bıraktık ama yumurtlamayı kacirmistim ben. Ocakta denedik olmadı, şubatta hamile kaldım Nisan'da boş gebelik sebebiyle kürtaj oldum. Mayıs ayinda korunduk. Haziran ayında düzenim kaydı yine yumurtlamayı tutturamadik. Temmuzda denedik olmadı, Ağustosta hamileyim tekrar
9. Gün testim silik pozitif çıktı her gün takip ettim koyulasmayi bugün bat

Kuzum benim şuan gittiğim doktor bana kızdı ben dedim ki yaşım 30 kimyasal olalı 1.5 seneden fazla oldu ben de attık beklemek istemiyorum tedaviye başlayacakken öğrendim dedim. Kimyasal olduysa sorun yok anlamına geliyor ne gerek var tarzında kızdı. O yüzden endişe etme. He bana dersen ki neden o kadar geçti üstünden ben çok kafaya takan bir tipim hiç rahatlatamadım kendimi
Bende öyleyim canım çok takıyorum bende maalesef hele kimyasaldan sonra daha çok takmaya başladım eşim kızıyor artık olacağı varsa da sen böyle stres yapıyorsun olmuyor diye bir yandan haklı adam ama bir yandan gel bide bana sor 🥺

X