Gebeliğe Hazırlık 2022 Müstakbel Nisan Anneleri

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Allah razı olsun canım benim. Rabbim hepimize böyle mutluluklar nasip etsin inşallah. İsteyen herkese versin çok aratmasın

Maşallah kuzum olmuş tabi dün değerlendirdin mi bugünü sakın es geçme bu ay bebiş olacak senin içime öyle doğuyor
Canım 3 gündür değerlendiriyorum yumurtlama 2 gün sürdü yumurtlamadan bir gün öncesini de tesadüfen değerlendirmiştim. Ayyyyy inşallah inşallah hepimize nasip olsunnnn sonra da gebelik sürecimizi paylaşalım burada

1 Nisan eşimin, 3 Nisan benim doğum günüm. Geçen yıl doğumgünümüzde ona bebek haberi vermiştim ama dış gebelık oldu. tam 1 yıl sonra inşallah sağlıkla yine mutlu haberi verebilirim
Ay inşallah canım olabilir bence bir supriz dogum günü

Kullandın mı ?
En azından biraz zaman geçsin başka bir doktora giderim diye düşündüm.
Özele geldiyse hızlı çözüm bekliyordur gibi bir algı var bence. (Hepsi bir değil tabi)
1 ay kullandım bıraktım iyikide bırakmışım boşuna hormon alcaktım vücuduma
Hızlı çözüm arıyodumda tüp tıkalıyken hiç işe yaramıyo ilaçlar en iyisi ilaç kullanmadan hsg çektirmek

Kaç ay denedikten sonra hsg çekiyor doktorlar. Bizim 4 ay oldu hsg çekerler mi acaba ? ya da gerekli bulurlar mı?

Ya benim buraya attigim mesajlar hep cevapsız kalıyor kızlar bugun ilk ader gününden sonraki 9. Gün 6. Ve 8. Gün degerlendirildi fakat eşim yarın şehir dışına çıkıyor cuma cumartesi yok pazar gece gelebilir büyük ihtimalle ovu dönemine denk gelicek kaçırır miyiz diye stres yapıyorum

Can son adetin ilk gününden itibaren kaçıncı gündesin bide genelde kaçıncı günlerde yumurtlama oluyor sende benim mesela 26 günde bir regl oluyorum genelde de döngünün 12.günü yumurtlama oluyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…