Gebeliğe Hazırlık 2022 Müstakbel Nisan Anneleri

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Bat 1 nisan ovulasyon testim

Eklentiler

• 20220324_083651.jpg
    20220324_083651.jpg
    59,9 KB · Görüntüleme: 35
Kızlar sabah kahverengi lekelenme vardı şimdi de her lavaboya gittiğimde idrardan sonra yine geliyo yerleşme kanaması bu şekild e olmaz değil mi

Ya kuzum işte yumurtlama tarihini bilsen iyiydi ama yinede yerleşme kanaması olabilir tabi takip et bakalım nasıl ilerleyecek
Son 2 aydır yapıyorum ovulasyon testi ama işte testlerim bitti almadim bu ay bakalım nasıl devam edicek kanama ama adet ağrısı gibi agrım da var zaten

12 martta 22mm yumurtam vardi . Bugun test versem cikarmi acaba sonuc off cok merak ediyorumm.. vall pek belirtimde yok gazim var. Ara ara kasik agrim oluyo o kdr

Son 2 aydır yapıyorum ovulasyon testi ama işte testlerim bitti almadim bu ay bakalım nasıl devam edicek kanama ama adet ağrısı gibi agrım da var zaten
Hakkında hayırlısı olsun inşallah kuzum rabbim çok bekletmeden verir bebişi sağlıklı ve hayırlı bir şekilde 🙏🤰👶😍

Üzülme canım, bizim ürolog çatladığı gün çok da önemli değil demişti.. öncesinde değerlendirdiysen spermler hazır bekliyordur yumurtayı merak etme 😁😁
Ayyy inşallah kuzumm 🥲🥲 çünkü dün de değerlendiremedim 🤦🏻‍♀️ Ya elendim ya devam 🥲 bakalım pcos olduğu için belli olmuyor ama aşağı yukarı bat tarihim 4 nisan. O dönemde anlarız 🥲🥲

X