Gebeliğe Hazırlık 2022 Müstakbel Nisan Anneleri

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Can son adetin ilk gününden itibaren kaçıncı gündesin bide genelde kaçıncı günlerde yumurtlama oluyor sende benim mesela 26 günde bir regl oluyorum genelde de döngünün 12.günü yumurtlama oluyor
9. Gündeyim kuzum ben bu ay ilk kez deniyorum ama genelde 25 günde bir adet oluyorum ve takvimdeki yumurtlama günlerinde hep akintimoluyor galiba bir sonraki adete 14 gün kala yumurtlama yaşıyorum o civarlar yani

9. Gündeyim kuzum ben bu ay ilk kez deniyorum ama genelde 25 günde bir adet oluyorum ve takvimdeki yumurtlama günlerinde hep akintimoluyor galiba bir sonraki adete 14 gün kala yumurtlama yaşıyorum o civarlar yani
Canım bugün değerlendirebilirsen iyi olur bide pazar gelirse de çok iyi olur 💕inşallah tutar bu şekilde çünkü spermler üç gün yaşayabiliyormuş rahimde 😇

arkadaslar merhaba dört aydır bebek için uğraşıyoruz umarım hepimizin en yakın zamanda sağlıklı bebekleri olur. benim döngüm genelde 29-30 gün arasında bugün 31. günüm. sabah normal kaset test yaptım ve negatif çıktı sizce ne yapmalıyım? birkaç gün bekleyip kan testi mi versem (tabi beklerken heyecandan kalpten gidebilirim) ya da erken gebelik testi alıp yarın onu mu yapsam? adeti geciktikten bir gün sonra kasette negatif çıkıp sonradan pozitif olduğunu öğrenen var mi? :)

Eki Görüntüle 3032827 Kızlar adetim dün bitti bugün ovulasyona başladım. Böyle koyu çıktı normal mi?
354AF5A4-E74E-45A9-B7CF-89BC5528EE6F.jpeg

Bugünki testim daha silik kızlar. Bugün 9. Günüm. Ovulasyonu 2 günde bir yapsam tehlikeli olur mu sizce 🤔

Eki Görüntüle 3033612
Bugünki testim daha silik kızlar. Bugün 9. Günüm. Ovulasyonu 2 günde bir yapsam tehlikeli olur mu sizce 🤔
Canım çok normal ovulasyonda böyle dalgalanmalar oluyor. Yumurtlama günü ikisi de koyu çıkacak. Birde her gün yapmalısın. Yapmadığın güne denk gelir yumurtlama olur boşuna kaçırmış olursun hergün yap

arkadaslar merhaba dört aydır bebek için uğraşıyoruz umarım hepimizin en yakın zamanda sağlıklı bebekleri olur. benim döngüm genelde 29-30 gün arasında bugün 31. günüm. sabah normal kaset test yaptım ve negatif çıktı sizce ne yapmalıyım? birkaç gün bekleyip kan testi mi versem (tabi beklerken heyecandan kalpten gidebilirim) ya da erken gebelik testi alıp yarın onu mu yapsam? adeti geciktikten bir gün sonra kasette negatif çıkıp sonradan pozitif olduğunu öğrenen var mi? :)
Canım testin fotosunu atsana bakalım

Ya benim buraya attigim mesajlar hep cevapsız kalıyor 😂😂 kızlar bugun ilk ader gününden sonraki 9. Gün 6. Ve 8. Gün degerlendirildi fakat eşim yarın şehir dışına çıkıyor cuma cumartesi yok pazar gece gelebilir büyük ihtimalle ovu dönemine denk gelicek kaçırır miyiz diye stres yapıyorum 😔
Sperm 3 gün canlı kalıyor muş zaten bnce bugünü de değerlendirin kaçırmamış olursunuz

X