Gebeliğe Hazırlık 2022 Müstakbel Nisan Anneleri

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Her zaman umut vardır kuzum lütfen düşme tutacak olan tutar bulur seni yumurtlamaları gün aşırı değerlendir ödeve döndürme aklında kurma başka şeye odaklanmaya çalış biliyorum zor ama imkansız değil ❤
Ah kuzum beceremiyorum işte takmıyorum dediğim an bile aslında takıyorum kafama ☹️hakkımız da hayırlısı olsun inşallah ne diyelim

Hiç öyle düşünme canım. Biliyorsun spermler 24-72 saat canlı kalabiliyor vücutta. Buda 3 gün demek oluyor. İstiyorsanız olursa yaparsın olmuyorsa eşini de kendini de zorlama. Ama sakın ilaçlarını ihmal etme onlar önemli.
Bugün tekrar içecem ilaçları kuzum teşekkür ederim tavsiyen için 😍

Peki şimdi ben pazartesi sabah hsg çekildim ya, doktorum 4 gün ilişki yok dedi, ben her yerde 3 gün okudum. Bu akşamı değerlendirebilir miyim? Bugün 4. gün çünkü. Evet tartışmayı açıyorum bunu masaya yatırıyoruz 😂😂😂
Değerlendir kuzum zaten bugün 4. gün diyorsun bak :)) Aslında bugün pik ise çatlama yarın büyük ihtimal ama sen riske atma. Hatta yarını da değerlendir:olamaz::olamaz:

Eneeee böyle negatif olursan asıl olmaz tatlım, iyi enerjiler yüklenmeliyiz 🥰 hem kız çocuğu olsun isteyenler özellikle çatlamadan önce ilişkiye giriyorlarmış 😁 dünü kaçırman çok sorun değil zaten gün aşırı olması en iyisi. Mesela bugün iğne vuruldum ben yani bugün pik günü ama dün ilişki oldu ve yarın olacak. Senin de öyle, dün olmamış bugün olursa iyi olur tabii ama yine de aşkla meşkle yaklaş illa olmak zorundaymış gibi düşünme. Erkekler o zaman çok geriliyor aynı sorunu bi aralar biz de yaşadık, her zaman olan o günler olmuyordu. Bu durumu sen yöneteceksin, önce sen sakin ol ☺️🌸
Tamam kuzum teşekkür ederim deneyeceğim akşam bakalım 😍

Bende devlete hiç gitmedim bilmiyorum ama şehir hastanesindeki doktorun özellerdeki gibi boş hormon ilaçları vermeden benden direk testler istemesi hoşuma gitti açıkcası bundan sonrası için süreç nasıl olur bilmiyorum ama şuan bi sıkıntım yok
Kesinlikle ezbere hormon ilaçları veriyorlar ve çok ciddi bişey. Benim tüm testlerim normaldi yeni başladık dedim 3 aydır. E 3 ay denemişsiniz olmamış işte dedi.
Verdiği hiçbir ilacı almadım.

X