Gebeliğe Hazırlık 2022 Müstakbel Nisan Anneleri

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Masajla derken karnına bişi mi yaptın kuzum af gör yeni yeni terimler öğrendim 2 hafta da burda

Baıcmm senın ne durumlar ne iğne felan bat arkadaşa yazdım sana da yazayım sanırım tüm site biliyo artık 17 Mart da iğne oldjm bat 4 nişan evlılık yıldönümüm de 6 nisan
Bence de bütün site biliyor topik de açmışsun hatta Allah gönlüne göre versin 4 nisan uğur getirsin sana

Masajla derken karnına bişi mi yaptın kuzum af gör yeni yeni terimler öğrendim 2 hafta da burda
Canım yumurtlama masajı yapıyorum YouTube'da var. Çok fayda görende var. Eger bende yumurtlama görürsem bu masaj sayesindedir yumurtaların dirençli demişti bana doktor

Yapabilirsin ama ovulasyonla da takip etmen lazım yumurtlama gördüğümüz gün masajı bırakıyoruz yoksa daha da büyütüp kiste dönüşürmüş yumurta
Benım yumurtam 19.9 olmuş kuzum doktor dedi şükür büyük yanı bakalım ins yola devam edıgoruz vallla gün asırı değil her gün o yüzde. Saldım artık yumurtlamayı felan kaşık agrım da var

Ooo baya büyümüş ovulasyonda çıktı mı peki bi yapaydin kiz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…