Gebeliğe Hazırlık 2022 Müstakbel Nisan Anneleri

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Bende birgebeningünlüğünden almıştım ama sen öyle deyince biraz tuzlu geldi bana şimdi benim aldığım fiyat
Ya ben 5 Ay felan oldu yanı güzel bi kutuda gelıyo kampanyası da olmuş olabılır için de gebelık testi de vardı tabi ben naptın onu bitirdim 😂😂

Ya ben 5 Ay felan oldu yanı güzel bi kutuda gelıyo kampanyası da olmuş olabılır için de gebelık testi de vardı tabi ben naptın onu bitirdim 😂😂
Ahh ahh bu sabırsızlığımızz 😂😂 ama bu sefer kararlıyım 15-17 gün geçtikten sonra yapıcam gebelik testini dayanabilirsem 😂

Ahh ahh bu sabırsızlığımızz 😂😂 ama bu sefer kararlıyım 15-17 gün geçtikten sonra yapıcam gebelik testini dayanabilirsem 😂
Baıcmm senın ne durumlar ne iğne felan bat arkadaşa yazdım sana da yazayım sanırım tüm site biliyo artık 17 Mart da iğne oldjm bat 4 nişan evlılık yıldönümüm de 6 nisan 😂😂

Baıcmm senın ne durumlar ne iğne felan bat arkadaşa yazdım sana da yazayım sanırım tüm site biliyo artık 17 Mart da iğne oldjm bat 4 nişan evlılık yıldönümüm de 6 nisan 😂😂
Canım bende bu ay doğal deniyorum gecen ay bende ilaç ve ignelerle yumurta büyüttük ama çatlatma iğnesi yapmadi doktor yumurtlamadan 3 gün sonra da adet oldum zaten 😂😂😂😂 simdi ovulasyon testi yapiyorum yumurtlamayı bekliyorum🙈 masajla destekledim bu ay inşallah görürüm

X