Gebeliğe Hazırlık 2022 Müstakbel Nisan Anneleri

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Bende birgebeningünlüğünden almıştım ama sen öyle deyince biraz tuzlu geldi bana şimdi benim aldığım fiyat
Ya ben 5 Ay felan oldu yanı güzel bi kutuda gelıyo kampanyası da olmuş olabılır için de gebelık testi de vardı tabi ben naptın onu bitirdim

Ya ben 5 Ay felan oldu yanı güzel bi kutuda gelıyo kampanyası da olmuş olabılır için de gebelık testi de vardı tabi ben naptın onu bitirdim
Ahh ahh bu sabırsızlığımızz ama bu sefer kararlıyım 15-17 gün geçtikten sonra yapıcam gebelik testini dayanabilirsem

Ahh ahh bu sabırsızlığımızz ama bu sefer kararlıyım 15-17 gün geçtikten sonra yapıcam gebelik testini dayanabilirsem
Baıcmm senın ne durumlar ne iğne felan bat arkadaşa yazdım sana da yazayım sanırım tüm site biliyo artık 17 Mart da iğne oldjm bat 4 nişan evlılık yıldönümüm de 6 nisan

Baıcmm senın ne durumlar ne iğne felan bat arkadaşa yazdım sana da yazayım sanırım tüm site biliyo artık 17 Mart da iğne oldjm bat 4 nişan evlılık yıldönümüm de 6 nisan
Canım bende bu ay doğal deniyorum gecen ay bende ilaç ve ignelerle yumurta büyüttük ama çatlatma iğnesi yapmadi doktor yumurtlamadan 3 gün sonra da adet oldum zaten simdi ovulasyon testi yapiyorum yumurtlamayı bekliyorum masajla destekledim bu ay inşallah görürüm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…