Gebeliğe Hazırlık 2022 Müstakbel Nisan Anneleri

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Hayırlı sabahlar kızlar dün baya kasık ağrım vardı bele vuran bu sabah da eskiden kalma ovu testim vardı bir bakayım dedim böyle çıktı adetim baya düzenlidir yeni yumurtlamadığıma eminim ama bu ne peki size de sorayım dedim ☺ daha önceden de geçen ay şüpheli ilişkiden sonra adete 6 kala 7 kala bakmıştım hiç böyle değildi bu ay ben galiba karıştırdım mı günleri

Eklentiler

• 20220322_063155.jpg
    103,3 KB · Görüntüleme: 44
  • 20220322_063320.jpg
    47,2 KB · Görüntüleme: 41
Günaydın canım. Ovulasyon testi ise bu eğer böyle çıkması normal. Yumurtlama değilse bile vücutta hep lh hormonu bir miktar var o yüzden böyle çıkıyor. Gebelik ihtimali olduğunu varsayiyorsan da çok koyu çıkması gerekiyordu iki çizginin de.

Günaydın kızlar biz bu ay farklı olarak günde iki kere değerlendirmeye başladık her günü deniyoruz bide en az yarım saat belime yastık koyup yatıyorum gerisi Allah kerim sizler neler yapıyorsunuz
Günde iki kere mi maşallah sübhanallah ben iki günde bir kere yapsak şükrediyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…