Gebeliğe Hazırlık 2022 Müstakbel Nisan Anneleri

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Canım geç çatlamış olabilir. Üzme kendini.

Benimde 12 siydi adetimin son günü bende bugün veya yarın yumurtlama görürüm diye düşünüyorum canım yani normal bence bişey yapmana gerek yok bence şimdilik.

Benimde 12 siydi adetimin son günü bende bugün veya yarın yumurtlama görürüm diye düşünüyorum canım yani normal bence bişey yapmana gerek yok bence şimdilik.
O kadar düşünüyorum ki aslında bu kadar düşünmesem belki de şimdiye çift çizgileri görecektim, siz de böyle misiniz ben çok sabırsızlanıyorum

O kadar düşünüyorum ki aslında bu kadar düşünmesem belki de şimdiye çift çizgileri görecektim, siz de böyle misiniz ben çok sabırsızlanıyorum
Tabiki en sabirsizlar grubuna hoşgeldin canım iki hafta öncesinden test yapmalar mi dersin, belirti uydurmalar mi dersin, Çizgi olmadığı halde görenler mi dersin her türlü sabirsiz var aramızda

1 de yapalım o zaman kuzum sonra bende hemen bıseyler yicem gribi atlatmam lazım bugün
Aynen son 12 dk sonucu da atarız buraya ben sanmıyorum ama bakalım dün akşam yaptığım dün sabah yaptığımdan daha koyuydu ama hiç ümidim yok

Aynen son 12 dk sonucu da atarız buraya ben sanmıyorum ama bakalım dün akşam yaptığım dün sabah yaptığımdan daha koyuydu ama hiç ümidim yok
Ben büyük ihtimal bugün pik bekliyorum canım. Çünkü hep böyle oldu bende. Tam 14. Günüm. Ama belli de olmaz tabi belki grip filan da etkiler bilemiyorum.

Ben büyük ihtimal bugün pik bekliyorum canım. Çünkü hep böyle oldu bende. Tam 14. Günüm. Ama belli de olmaz tabi belki grip filan da etkiler bilemiyorum.
Ayy hadi inşallah canım bence etkilemez ya dün oldun grip büyümüşse yumurta çıkar pik

Canım belki de zamanı değildir sürekli engeller çıkıyor iyi düşün iyi olsun ya da belki böyle bir zamanda tek ilişki ile olacak bebiş sen elinden geleni yap gerisini Allaha bırak eşin içinde çok geçmiş olsun inşallah önemli bir şey çıkmaz

Ben kendime 2-3 gün daha veriyorum ama bence seninde en fazla 2 gün falan bu arada normalde daha kırmızı ama buraya atinca kalite düşüyor ya
Evet normalde daha canlı bı renk görünüyor haklısın canım. Ben yarın gorcem gibi zaten iki tane testim kaldı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…