Gebeliğe Hazırlık 2022 Müstakbel Nisan Anneleri

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Yok canım tablet fitil vajinadan atılıyor hatta sanki papatya da yazmıştı bunu diye hatırlıyorum ona da bir sor
Hmm hiç öyle şeyler yapmadım doktora görünmek lazım bunun için. Zaten bu ay da olmazsa doktora gideceğim ertelemek istemiyorum artık hiç.

Hmm hiç öyle şeyler yapmadım doktora görünmek lazım bunun için. Zaten bu ay da olmazsa doktora gideceğim ertelemek istemiyorum artık hiç.
Zaten rutin muayeneni olursun yumurta rezervi açısından bakar rahim içini kontrol eder ama inşaallah hayırlı zamansa bu ay kal da öyle git doktora

İnşallah mucizem zaten iki tane testim kaldı. Pik oldu oldu. Olmadı gelisine denemelere devam. Bir daha ovulasyon testi almayı düşünmüyorum da.
Ben ne farkettim biliyomusun 2 aydır ovü deniyorum idrarımın yumurtlama gördüğüm günlerdee kokulu ve daha sarı oldugunu farkettim burdanda anlayabilirz test yapmadan

Hayır canım kullanmadim hiç biz yeni karar verdik bebek yapmaya. Deneyelim olmazsa gideriz doktora diye düşündük.
Folik asit kısmı önemli canım bir zararı yok fazlası atılıyor ama bebeğin tutunması ve gelişimi için gerekli ama folik asit içeren gıdalara bak yüklen onlara yeşil yapraklı sebzelerle smothie falan yap etkiler

Tamam canım bunu araştırıp yapacağım çok sağol. Sen oldukça bilgili gibisin. Bize çok faydan olacak gibi görünüyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…