Gebeliğe Hazırlık 2022 Müstakbel Nisan Anneleri

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
İnşallah doğal yoldan oluverir hemen bu Nisan'da canım. Çok çok aminnnn

Kizlar benim bu ay yumurtlama olmayacak bence, zaten doktor da yumurtaların dirençli demişti. Önümüzdeki ay bana yine doktor yolları gözüktü. Bunlar da bugün sabah ve akşam yaptığım ovulasyon testleri

Eklentiler

• IMG_20220320_213058.jpg
    107,3 KB · Görüntüleme: 28
Teste devam edin bence. Benim 14, 15 i görmüşlüğüm var. Daha da geç pik görenleri görmüştüm burda.
Silik çıkıp ertesi gün birden pik de olabilir.
Elimde kalanları adet olana kadar denicem bakalım, şimdiden içimi ümitsizlik kapladı zaten neden böyle oldu bilmiyorum çok hevesliydim oysa.

Elimde kalanları adet olana kadar denicem bakalım, şimdiden içimi ümitsizlik kapladı zaten neden böyle oldu bilmiyorum çok hevesliydim oysa.
Hiç endişelenme, 13. gündeki bu test yumurtalama olmayacağını göstermez ki. Bir bakmışsın pik ardından çatlama.
Birgebeningünlüğü nde yumurtlama masajı vardı istersen bakabilirsin.

Hiç endişelenme, 13. gündeki bu test yumurtalama olmayacağını göstermez ki. Bir bakmışsın pik ardından çatlama.
Birgebeningünlüğü nde yumurtlama masajı vardı istersen bakabilirsin.
Adet bitenden beri yapıyorum masajı. Akıntı var göğüs uçlarında acı var bel ağrısı var ama bakalım

Kızlar fikir olmasi açısından bende 3 gündür yaptığım ovulasyon testlerini atıyorum. Yarın pik görürüm büyük ihtimal. Bütün gün limon yiyip iyileşip değerlendirmek dileğiyle
Canım t çizgisi idrarı koyar koymaz bu şekilde mi çıkıyor sende ? Bende hemen çıkmıyor cok silik çıkıyor 15 dk içinde tam olarak belirginleşiyor sende de öyle mi

Kizlar benim bu ay yumurtlama olmayacak bence, zaten doktor da yumurtaların dirençli demişti. Önümüzdeki ay bana yine doktor yolları gözüktü. Bunlar da bugün sabah ve akşam yaptığım ovulasyon testleri
Kuzum benim bat 5 nisan daha pik olmadı yarın olacak gibi gözüküyo senin 8 nisan ise 3 günün var daha acele etme inşallah görürsün yumurtlama

Canım bat tarihine göre daha var bence pik için. Hatta bazen adet öncesine kadar bile ümit var demektir. Sıkma canını

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…