Gebeliğe Hazırlık 2022 Müstakbel Nisan Anneleri

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Herkese selam kızlar, uzaktan takip ediyordum dayanamadım inşaallah hayırlu haberler alırsınız bu ay H Hello Kity Aslında bat 30 mart 1 nisan daha doğrusu son iki aydır 26 günde bir oluyorum ve bu ay sadece iki gün değerlendirdik 16 sı yumurtlama günümdü 14 ve 16 sı oldu bakalım ihtimal var mı hepinize sevgiler

Hoşgeldin canım ben seni 1 Nisan diye ekliyorum. İnşallah olur da mart nisan farketmez zaten canım

İnşaallah sana uğur getiririm papatyanın mart topiğine de bakıyordum ara sıra bakalım nasıl olacak bu ay ☺ bu arada bende 29 um 3 gebeliğim bir kaybım var bu ay benim ısrarımla değerlendirdik eşim daha bebek pek istemiyor ama ben istiyorum H Hello Kity

Ayy çok teşekkür ederim canım hepimize sans uğur getirsin inşallah. Biz iki yıllık evliyiz ama yeni karar verdik bebek yapmaya. Bu 3. Deneme olacak. Ama eşim tam olarak da istiyor diyemem aynı durumdayiz yani.

Bir de kızlar tecrübelerimden yola çıkarak söylüyorum ki doğurgan dönemde gün aşırı ilişki ve beslenme çok önemli sağlıksız gıdalar yumurta kalitesini baya düşürüyor her gün ilişki de sperm kalitesini azaltıyor bakliyat ve kuruyemiş yiyin bolca

Ayy çok teşekkür ederim canım hepimize sans uğur getirsin inşallah. Biz iki yıllık evliyiz ama yeni karar verdik bebek yapmaya. Bu 3. Deneme olacak. Ama eşim tam olarak da istiyor diyemem aynı durumdayiz yani.
Hayırlısı olsun evinize bolluk bereket getirsin hamile kalınca o da sevinecek senden çok sürece dahil olucak emin ol ❤ Hayır nasip kısmet 🕊

Tecrübeler burada çok çok önemli zaten canım. Bencede yediklerimiz çok etkiliyor. Eskiden herkes şıp diyince hamile kalıyormuş şimdi halimize bak

Tecrübeler burada çok çok önemli zaten canım. Bencede yediklerimiz çok etkiliyor. Eskiden herkes şıp diyince hamile kalıyormuş şimdi halimize bak
Evet eskilerden bence öğrenilecek ders çıkarılacak şeylerden biri de bu bebek olayı ne test ne ultrason yaygınmış akışa bırakmak bu anların kıymetini bilmek çok önemli kadınlığın doğasının tadını çıkarın ve erken test yapmayın olucak olan zaten sizi bizi ve beni eninde sonunda bulur bence. Burası birbirimizle sohbet edeceğimiz bir mecra ne güzel burada stresi bırakıp günü güzel geçirip bekleyelim bu ay

Canım inanki meraktan soruyorum bilmediğim için.. farklı boyutlarda yumurtan olsa bile, benim bildiğim sadece her ay bir tane en kalitelisi çatlıyor, çok ender 2-3 tane çatlarsa zaten çoğul gebeliğe yol açıyor.. hani aynı gün çatlamıyormuş dedin ya, yani hangisi çatlayacak kestiremiyor mu demek istedin yoksa sırayla hepsi çatlıyor mu demek istedin

Şöyle biliyorum çatlama boyutuna gelenler çatlıyo 20 21 22 mm civarı olanlar yani birden fazla çatlayabilir başka varsa küçük olan çatlamayıp sonradanda çatlayabiliyomuş yada büyümeyip çatlamayadabiliyomuş ama birden fazlası döllenirse çoğul gebelik oluyo ilaç iğne vs kullanmadan tabi bu kadar yumurta her ay çatlama boyutuna gelmiyo gelsede döllenemeyebiliyo bu yüzden çoğul gebelik oranı düşük ve klomen vb ilaçlar kullanınca ihtimaller artıyo bende doktorun yalancısıyım

Anladım canım, bu ay senin bebişler çifter gelebilir desene iğne vs bi tedavi uyguladınız mı bu ay?

Anladım canım, bu ay senin bebişler çifter gelebilir desene iğne vs bi tedavi uyguladınız mı bu ay?
Yok kuzum ben 1 ay sadece klomen ve ovitrelle kullandım doktor kesin gözüyle konuşup rahim duvarı kalınlığı çok iyi yumurtalar çok iyi vs diyip olmayınca kullanmayıp rahim filmi çektirme kararı aldım perşembe çektirdim tüplerden biri kapalı birindede zor geçti sıvı neyseki açıldı hemen bu ay doğal yoldan denicem yine bu seferde tüplerimi açan radyolog çok ümitlendirdi beni 21. Günde progesteron baktırcam özellerde ümit yoktu şehir hastanesine gidiyorum o tekrardan hormon baktı bide progesteron istedi onlarada baktırcam ki baktırdım daha önce bişey yoktu sadece bu kez prolaktin yükselmiş oda kesin stresten 2 aydır iyice stres yaptım çünkü bu ayda olmazsa önğmüzdeki ay naparım daha karar vermedim progesterondan sonra şehir hastanesindeki doktorla konuşcam artık

Çok iyi kontrollü ilerliyorsun.. doktorlar herşey mükemmel dese bile bir ayda hamile kalma ihtimali yüzde 20 biliyorsun, yani kalmadığın ay kötü bişey var sanma dicem ama tabi iyi olmuş kontrol ettirmen bak tüplerinin kapalı olduğu bulunmuş.. film sonrası ihtimal artıyor diyorlar.. bu ay yumurtan da çok inşallah tam 12den vurursun canım

Kuzum benim yazdığım yumurtalar bu ay değil klomen kullandığım ay olan bu ay bilmiyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…