Gebeliğe Hazırlık 2022 Müstakbel Nisan Anneleri

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
İlk defamı deneyeceksin
Eveet eşim hiç istemiyordu bu aralar o da istemeye başladı bu ay deneyelim dedi ama bana biseyler oliyyy dün kedimi kısırlaştırdim çok zordu benim için ameliyatı uyanması falan bu hayvana dayanamıyorum çocuk bakarken kafayı yerim heralde dedim kendi kendime biraz fazla kaygiliyim galiba

Sen eşittir ben bizde 3 aydır deniyoruz ama o kaygı korku var hala. Herşey normal merak etme doğal süreçlerden geziyoruz. Yalnız degilsin

Sen eşittir ben bizde 3 aydır deniyoruz ama o kaygı korku var hala. Herşey normal merak etme doğal süreçlerden geziyoruz. Yalnız degilsin
Biz sekiz aydır evliyiz. Biraz erken gibi sanki ama en doğru zaman da şimdi gibi geliyor. Doğuda görev yapıyoruz sosyal hayat gezme sıfır eşim gün içinde öğlene kadar evde bulunabilecegi ara ara eve gelebecegi bir işte çalışıyor. Aileler uzak doğum sonrası çok karışan görüşenim olmayacak memlekete dönüşte artık yürüyor olur anneanne babanneye bırakır gezerim diyorum ama yine de kalbim sıkışıyor bi düşündükçe

Kuzum aylardır deniyoruz olmuyo ve olmadıkça deliriyoruz bizi gör ve cesaretlen toparlan biz kadınlar olarak üstesinden gelemeyeceğimiz hiç bişey yok bu platformdaki her kadın çok güçlü anneler ve anne adayları

Umarım en kısa zamanda nasip olur. Çok haklısınız her şeyi yaparız. Zaten deneme süreciyle bir kaç aya daha uzar bu o zaman evlilik yıldönümü gelmiş olur gibi geliyor bana eşim de sanıyor ki bir kez korunmasız olunca hemen olacak bunun olmadığına inandırmak uzun zamanımi aldı

Ayy keşke öyle istediğimizde tek ilişkide olsaa nerdeee tabi inşallah srnin bebiş bekletmez seni

Tabiki büyük bir sorumluluk korkmazsak problem var demektir. Geçen gün bende bunaldım bı vazgectim gibi bu düşünceden sonra buradaki arkadaşlar aynen böyle söylediler.

İnşallah canım ya Allah hepimize nasip etsin en yakın zamanda sen hangi süreçtesin varmı yaptığın bişey
Ben de hızlı çıkıyorum basamakları.. 4 ay denedik kendi kendimize.. doktora gidelim dedik bir tüp tıkalı ve amh düşük çıktı.. 2 ay yumurta takibi yaptık, negatif.. geçen ay aşılama yaptık, biokimyasal oldu.. bu ay tamamen ilaçsız iğnesiz geçiriyoruz.. dna hasar testi ve kromozom testi yaptırdık, sonuçlara göre direkt tüp bebek yapacağız.. yaştan dolayı bi kaç sene deneme bekleme şansımız malesef yok

İnşallah sonuçlar temiz çıkar bu ayda doğal yoldan olurda hiç birşeye gerek kalmaz kuzum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…