Gebeliğe Hazırlık 2022 Müstakbel Nisan Anneleri

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
O zaman belirti istiyoruz
Valla kuzum yeni yeni başladı gibi dün fark ettim göğüs uçlarım biraz acıyo dokununca ortalama 1 haftadir falan kasıklarım ağrıyo ağrı gibi değil de sancı gibi ara ara gelip gitti hissettirdi kendini yani bide çok çabuk yorulmaya başladım malum ramazan misafirler falan bulaşık makinesini doldurup boşaltmak zulüm geldi belim falan ağrıdı hemen onun dışında biseyim yok şuanlik bakalım

Hayırlı olsun canım benim çok sevindim senin adına. Sağlıkla gelsin bebiş darısı da bize inşallah

Benimde reglime 3 gün var hafif pembemsi akintim oldu kasık ağrım da var korkuyorum reglim başlayacak diye. Hayırlı olsun Allah sağlıcakla kucağına almayı nasip etsin

Benimde reglime 3 gün var hafif pembemsi akintim oldu kasık ağrım da var korkuyorum reglim başlayacak diye. Hayırlı olsun Allah sağlıcakla kucağına almayı nasip etsin
Ammin canım inşallah belki yerleşmedir nasıl oluyo tam bilmiyorum ama reglden 3 4 gün önce olduğunu okumuştum inşallah bebistendir agrilarin

Aynen bende bu sene çok zorlandım Rabbim kabul etsin hepimizin orucunu dualarını hepimize bebek nasip etsin tez vakitte
İnsallah aminn ne zaman bat benim 8 nisan dün yumurtlama gordumm degerlendirdim bu aksam silinmeye baslamisti daha doğrusu 2 yumurtlama oldu bu ay

Eklentiler

• 52F1127A-71BD-4E28-A289-AA98C90EE8F2.jpeg
    120,4 KB · Görüntüleme: 56
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…