Gebeliğe Hazırlık 2022 Müstakbel Nisan Anneleri

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Merhaba canım acaba belirtilerin nelerdi

Tatlım göğüs dolgunlaşması, kasıklarıma iğne şeklinde batma ve akıntımın durmasıydı. Ama 5. Haftada kaybettim bebeğimi
Yaaaaüzüldüm canım üzülme rabbim insallh tekrardan nasip edicek ne guzello hamile kalabiliyorsun bn kalamiyorum şuan adetime 1gun kaldı bende merak içindeyim ama adet olucagimida duusnuyorum acaba dedim sen neler yaşadın hiç akıntın varmiydi hafif böyle açık sarı akıntı yoksa hiç akıntı gelmiyordu yumurtladan beri

Hayırlısı ile Allah sağlıklı bebekler nasip etsin hepimize inşallah
Valla ben normalde akıntısı olan bir insan olduğum için tatlım benim kesilmişti. Ama burda bir çok arkadaş akıntının hamilelik belirtisi olduğınu söylüyorlar Yani kişiden kişiye değişiyor belirtiler. İnşallah senin bebişin de seninledir sağlıkla ilerler sürecin olumlu düşünmek bu işin püf noktası sanırım bir de stres yapmamak umarım güzel haberler alırsın

Kızlar bugün yumurtlamanın 8. Günü sizce bi umut varmı erken yaptım testi biliyorum

Eklentiler

• 5AA5F829-B30A-47EC-94BF-234BDC4AA2FF.jpeg
    96,3 KB · Görüntüleme: 78
  • 689C5178-A959-4C6E-BE94-BAA0A818D787.jpeg
    98,1 KB · Görüntüleme: 78
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…