Gebeliğe Hazırlık 2022 Müstakbel Nisan Anneleri

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Eşin sperm testi verdi mi kullanalı ilaç kaç ay oldu canım ilaçta kaçıncı ayın bende sanırım rahim filmi çekmek istiyorum beni 6. Ay ilk ay ilaç kullandım 4. Ayda kimyasal oldu ama bende 2 ay ilaç ile deneyip rahim filmi çekileceğim benim de iğnede 6. Günüm deli hibi uykum geliyor başka zerre belirtim yok kasık göğüs akıntı hiç bir şey o yüzden tutmadığından eminim

kuzum kacıncı gun bekle daha adet olmadın umutsuz olma

Günaydın, ben geldim bebekler
Yine silik çıktı Pembe olan erken gebelik bugün yaptım. Yarın sabah bir erken gebelik daha yapcam bakalım iğne etkisi sanırım hala dunle aynı
Bebis geliyor papatyam Daha yeni ya ondan silik çıkıyordur emeklerin boşa gitmemis ve şunu farkettim erken gebelikle kaset test arasinda bisey yok baksana ikiside ayni gostermis

Bebis geliyor papatyam Daha yeni ya ondan silik çıkıyordur emeklerin boşa gitmemis ve şunu farkettim erken gebelikle kaset test arasinda bisey yok baksana ikiside ayni gostermis
ınsallaahhh kuzum ,
evet ben ılk asılamamda erken gebelık ve kaset test aynı cıkmıstı degerım 24 iken.
bncede fark yok canım.
yarın bıraz daha net cıkarsa kan verırım

Bende enfeksıyon ve akıntı cok bence bizim tüpler de bişi olabılır ramazanda orucluyken bunların hiçbirisini yapamayız ben o güzden Ramazan’dan sonra baslıcam 1 ay ara vermek den bişi olmaz benım ılk denemeydi 2 ci ye gel doz arttrırıcam dedi orucluyken ılac kullanmam oruç daha önemli

ınsallaahhh kuzum ,
evet ben ılk asılamamda erken gebelık ve kaset test aynı cıkmıstı degerım 24 iken.
bncede fark yok canım.
yarın bıraz daha net cıkarsa kan verırım
Ay insallah ben senden umutluyum ama kendimden degilim acikcasi cunku dogum kontrol ignesi ile korunuyordum aylik olandan en son ocak 19 da vurdurdum 3 ay yaziyor vucuttan tamamen atilmasi doktora gorede 1 ayda geçer diyor hayirlisi olsun ama senden cok umutluyum cizgiler bariz belli degerlerinde iyi

Kuzum sen aşılama mı yaptirmistim aşılama nasil oluyor uzun sure bebisi olmayan anneleremi yapiliyo bilgilendirirmisinz beni
kasım ve aralıkta yaptırmıstım canım.
butun tahlıllerımız vs tamdı gıttık doktora aşılamayı bn ıstedım yumurta takıbı yapılıyor once hap vermıstı 5gun kullandım aralıklarla yumurtalara bakıldı yeterlı olgunluga gelınce catlatma ıgnesı verdı ve ertesı gunu aşılama ıcın hastaneye gıttık esım sperm testı verdı bıraz bekledık , ben bır amelıyat odasında bı yataga uzandım ,esımden alına sperm yıkandıktan sonra bır katater yardımı ıla vajına ıcıne bırakıldı, cok zor bı ıslem degıl cok cok basıt benımkı cok kolay gectı
ılk asılamam kımyasal gebelık oldu, ıkıncısı negatof kuzum
bırde yumurta takbı deneyelım dedık bakalım nasip

ınsallah yavrum bakalım neler olacak,
aaa ben hıc kullanmadım kuzum ya korunma yontemı hep esım korundu, 3 ay cok uzun degıl mı ya,
ınsalahhh Rabbım gonlundekını nasıp etsın

Pcos ergenlikten beri oldugu için evlendikten kısa bi süre snra bn gittim dr çünkü biliyorum ne oldugunu bana getirisi zararlı. Oyüzden ocakta bi kere daha denedim olmadı subatı es gectim olmadı bu ayda olmadı 8 aylık evliyim korunmadıgım halde bebiş yok. Kimyasal bile olmadı hiç. Kimse demesin bu ne acele burdaki cogu kişi kesşke önceden baktırsaymısım diyor oyüzden bende şimdiden başladım eşim sperm testi vericek bnde baska bi dr baslıcam bastan aşagı muayne olucam. Uykuda belirti canım erken davranma

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…