Gebeliğe Hazırlık 2022 Müstakbel Nisan Anneleri

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Bende yapmamak için zor dayanıyorum ama okul ev işi falan oyalanıp düşünmemeye çalışıyorum😀kaçıncı iğnenin senin
Ay bnde çalışıyorum ama işte bir hafta gelince beni durtuyolar🤣😬
İlk canım.
Ben iki.asilama denedim ilki kimyasal oldu ikincisi negatif. Bide bunu deneylim dedim♥️

Kızlar yumurtlama mı yoksa başlangıcı mı sizce ?
F9F94BAC-71F2-4E44-9180-AC8D26629F56.jpeg

Eklentiler

• AB7E7F25-C38C-4FDF-90AE-BEA45D39F094.jpeg
    AB7E7F25-C38C-4FDF-90AE-BEA45D39F094.jpeg
    49 KB · Görüntüleme: 29
Yani bende iğneden sonra ki günde olan ilişkide biraz rahatsız olmuştum ama onun dışında ilişki esnasında bir ağrım olmadı. Bende de şişkinlik var ama ona da iğne etkisi deniyor bilmiyorum bende adet dönemine yakin ağrılardan farklı olarak karnımda da hafif bir ağrı var sağ kasığımın üst tarafları bu hiç olmamıştı mesela. İğneyide vurulalı çok olmadı daha gerçi bugün 6
Bakalım neler olacak bende beklemedeyim aynı belirtiler bendede var bakalım böyle acayip bişe ya sağ kasiktaki ağrı bacağıma vuruyor ara ara öğleden sonra basladi

Ay bnde çalışıyorum ama işte bir hafta gelince beni durtuyolar🤣😬
İlk canım.
Ben iki.asilama denedim ilki kimyasal oldu ikincisi negatif. Bide bunu deneylim dedim♥️
Ben belli hedefler koyuyorum kendime bunu yapmadan test yapmayacam diyorum kendi kendime mesela iki roman bitirmeden yapmayacam diye şartlıyorum haliyle bu defa kitap okuyorum kafam dağılıyo tavsiye ederim😂umarım bu defa olur canım dualarım seninle🥰

Ben belli hedefler koyuyorum kendime bunu yapmadan test yapmayacam diyorum kendi kendime mesela iki roman bitirmeden yapmayacam diye şartlıyorum haliyle bu defa kitap okuyorum kafam dağılıyo tavsiye ederim😂umarım bu defa olur canım dualarım seninle🥰
Ben istesem yapmam da kuzum tedavi olunca erken den yapıyorum 😻💕
Yoksa normal dönemde beklerim yani.
Çok mantıklı aslında yaptığın tebrik ederim valla.
İnşallah olmuştur 🤲❤️ hepimiz hamis olalım bayramda

Bakalım neler olacak bende beklemedeyim aynı belirtiler bendede var bakalım böyle acayip bişe ya sağ kasiktaki ağrı bacağıma vuruyor ara ara öğleden sonra basladi
Bende de aynı şekilde öğleden sonra başladı. İki gündür hiç birseyim yokken bugün tekrar olması tedirgin etti bir an. Ama sanırım böyle belirtiler normal herhalde aynı şeyleri yaşadığımıza göre

Ben istesem yapmam da kuzum tedavi olunca erken den yapıyorum 😻💕
Yoksa normal dönemde beklerim yani.
Çok mantıklı aslında yaptığın tebrik ederim valla.
İnşallah olmuştur 🤲❤️ hepimiz hamis olalım bayramda
İnşallah canım bekleyen herkeste bizlerde inşallah bu ay güzel haberi alırız🤲

Bugünkü belirtilerim alt karinda şişlik kasiklarda sertleşme aynı reglin ilk günleri gibi bir şişlik var. Göğüslerde hassasiyet ve kramplar. Valla yalancı belirtilerse beynime helal olsun nasıl da uydurup inanıyorum 😂😂
Benim geçen ay kasıklarıma iğneler mi batmadı midem mi bulanmadı gaz sancısı mı olmadı ay neler neler 🤣🤣🤣 insan kendini dinlemeye başlayınca duymak istediği her şeyi duyuyor akışna bırakalım kırmızıları görünce üzülüyoruz bak😂

X