Gebeliğe Hazırlık 2022 Müstakbel Nisan Anneleri

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Benim geçen ay kasıklarıma iğneler mi batmadı midem mi bulanmadı gaz sancısı mı olmadı ay neler neler 🤣🤣🤣 insan kendini dinlemeye başlayınca duymak istediği her şeyi duyuyor akışna bırakalım kırmızıları görünce üzülüyoruz bak😂
Ayy çok haklisin daha ilk aydan kendimi çok kastım. Hamile olabilirim diye sigarayı günde3e indirdim regl gördüğüm gün bir paket içicem sahhsgs belki de hayatimda bir değişiklik yapmasam bu kadar takmazdım ama böyle sigarayı bırakmaya falan çalışınca bi moda girdim galiba sanki hamileyim gibi geliyor 🙄

Ayy çok haklisin daha ilk aydan kendimi çok kastım. Hamile olabilirim diye sigarayı günde3e indirdim regl gördüğüm gün bir paket içicem sahhsgs belki de hayatimda bir değişiklik yapmasam bu kadar takmazdım ama böyle sigarayı bırakmaya falan çalışınca bi moda girdim galiba sanki hamileyim gibi geliyor 🙄
Regl olmak yasak 😍 İnşallah bi taşla iki kuş olur hem bebiş gelir hem sigara gider ❤️

Kızlar merhaba birşey sorucam affedersiniz idrar yaparken kasiklariniz böyle hafif ağrı oluyor mu benim 2 gündür böyle acaba enfeksiyon felan mi kaptım bilemedim.. 😑

Eklentiler

• 42F513CC-F26D-4E84-98EF-4E4B05C52E65.jpeg
    42F513CC-F26D-4E84-98EF-4E4B05C52E65.jpeg
    57,8 KB · Görüntüleme: 86
Bir de yumurta geliştirici ilac + catlatma ignesi filan olunca beklenti iyice yükseliyor. inşallah cok beklemeden minnaklarına kavuşur herkes ❤️

Kuzum bnde beklemedeyim 10gun iğne sonrası.
8.9.10da testler yaptım bakalım 8gun cokcok silik 9.10daha koyu gibi.
Yarın bidsha yapcam bakalım 🤲❤️
Kuzuuummm geçen ay aşılamada 11. gün pozitifti benim 12.Gün negatif okunca aaa dedim iğne etkisi geçti.. doktorrr yoook dedi ovitrelle 8. bilemedin 9. gün etkisini kaybediyor, eskiden de o 14 gün iğne etkisi.. seninki biyokimyasal dedi 😬😬😬 benceee geliyoooor 🤗

Size bir soru daha sorcam aceba belirti olabilir mi diye benim hayatımda hiç başıma gelmeyen bişi göğüs çevresi ve boğazının alt kısmı göğüs hizasi yani aşırı sivilcelenme oldu ki hormon bozukluğu yok yani sizce belirti olabilir mi benim gibi olup hamile olduğunu öğrenen var mı

İki gündür sivilce patlayıcı var bende ki adet zamanında bile böyle olmaz sadece yüzümde çıkar hayatım boyunca göğüs çevresi ve üstünde olmadı alerjik durum olduğunu sanmam iki gündür var bu

Canm ya bende aynı şekildeyim devam ediyo mu senin akıntı bide adet ne zaman
Kuzum benimde beyaz ve sarı akıntım var ama çok değil dünden beri daha az sen şimdi böyle diyince acabaa diyorum :işsiz:
Ben ovitrelle yaptım bugün 12. günüm ama test yapma

İyi güzel, bugün o kadar adet hissi olmasına rağmen lekelenme falan yoktu. Fazlasıyla ıslaklık vardı. Hep kırmızılar geldi sanıp koştum banyoya ama hiçbir şey yoktu. Hadi bakalım bu da bu ay çıktı 😂

Günaydın, ben geldim bebekler💕
Yine silik çıktı Pembe olan erken gebelik bugün yaptım. Yarın sabah bir erken gebelik daha yapcam bakalım iğne etkisi sanırım hala dunle aynı

Eklentiler

• IMG_20220331_065732.jpg
    IMG_20220331_065732.jpg
    35,3 KB · Görüntüleme: 71
  • IMG_20220331_065700.jpg
    IMG_20220331_065700.jpg
    29 KB · Görüntüleme: 64
  • IMG_20220331_065635.jpg
    IMG_20220331_065635.jpg
    58,4 KB · Görüntüleme: 65
Kuzuuummm geçen ay aşılamada 11. gün pozitifti benim 12.Gün negatif okunca aaa dedim iğne etkisi geçti.. doktorrr yoook dedi ovitrelle 8. bilemedin 9. gün etkisini kaybediyor, eskiden de o 14 gün iğne etkisi.. seninki biyokimyasal dedi 😬😬😬 benceee geliyoooor 🤗
Ayy kuzum.keske yaa bugünde silik çıktı yarın 12gub olcak bakalim.
İnşallah hepimiz kavuşalım bebeklerimize❤️

Eklentiler

• IMG_20220331_065700.jpg
    IMG_20220331_065700.jpg
    29 KB · Görüntüleme: 62
  • IMG_20220331_065635.jpg
    IMG_20220331_065635.jpg
    58,4 KB · Görüntüleme: 61
X