Gebeliğe Hazırlık 2022 Müstakbel Nisan Anneleri

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Merhabaalaarr🌸
Benimde bat tarihi 6 Nisan
Çatlatma iğnesi oldum bu ay hala beklemedeyim 15 günü test yapacağım daha hiç yapmadıım
3 gün var ama umutlanmak istemiyorum pek..
Merhaba kuzum.
Bende iğne oldum 20martta. Sen ne zaman iğne oldun
Hayırlısı olsun inşallah hakkımızda❤️

Merhabaalaarr🌸
Benimde bat tarihi 6 Nisan
Çatlatma iğnesi oldum bu ay hala beklemedeyim 15 günü test yapacağım daha hiç yapmadıım
3 gün var ama umutlanmak istemiyorum pek..
Hoşgeldin canım ekliyorum listeye. inşallah pozitif testler atarız buraya benimde 6 Nisan bat 🤩🤩🤩

Bugünkü belirtilerim alt karinda şişlik kasiklarda sertleşme aynı reglin ilk günleri gibi bir şişlik var. Göğüslerde hassasiyet ve kramplar. Valla yalancı belirtilerse beynime helal olsun nasıl da uydurup inanıyorum 😂😂
Hiç sorma eğer regl olursak belirtiler fos çıkacak 🤣😁

Kuzum benim yaş 37. evet çok şükür hamile kalabiliyoruz onu gördük. Doktor bana kesinlikle ovulasyon testi yapmayacaksın özel hayatınıza normal rutininizde devam edeceksiniz dedi. Bu nedenle ben ovulasyon takibi hiç yapmadım. Birde doktorumun söylediği düşükler ve gelişim olmayan kalbi duran bebekler zaten sağlıklı olmayan bebeklermiş. Bu nedenle bu durumun erken ortaya çıkması sizin için çok daha iyi demişti.
Neden ovulasyon yapmayın dedi acaba? Sakıncası neymiş?

Regliye daha 3 günüm var öglen kahverengi lekeler gelmiş , baktım peceteyede geldi simdi hiç bir şey yok. Regli erken mi geliyor 🙄

X