Gebeliğe Hazırlık 2022 Müstakbel Nisan Anneleri

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Evet yaşıyorum dünden beri ama belirti desem mi bilemiyorum canım. En iyisi vücudu dinlemeden beklemek bosverelim bence belirtileri

Merhaba kızlar bende cuma günü çatlatma iğnesi oldum cuma cumartesi ve pazar ağrım oldu sağ kasığımda belimde ve akıntım vardı. Pazartesi ve salı gayet iyidim hiçbirseyim yoktu. Bugün yine sağ kasığımda biraz ağrı var bide bacaklarımda. Korkmaya başladım iki gün hiç ağrım olmayıp bugün biraz ağrım olunca acaba kist mi diye

Kist olayı beni de çok korkutuyor ya ben de ağrı yokta kist olup olmadı regl olunca gideceğim kontrolde belli olacak muhtemelen

Kist olayı beni de çok korkutuyor ya ben de ağrı yokta kist olup olmadı regl olunca gideceğim kontrolde belli olacak muhtemelen
Bana da hamile kalmazsan hastalığının 3. Günü gel dedi. İğneyide ilk defa kullandığım için bilmiyorum umarım öyle bir sorunla karşılaşmayız

Canım benimde çok ağrım oldu üç gün. İlişkide hatta resmen baya ağrılı geçti. Sonra düzeldi ama. Kötü düşünme inşallah kist vs değildir güzel seylerin habercisidir

Şahsım adına konuşuyorum ben kist sorunu yaşadım 2 kez cm değerinde büyüktü şuan hatırlamıyorum kaç cm olduklarını ama öyle değil farklı bişey onu ilişkide bile sancı yapiyo korkutmak istemem ama dediğim gibi bende baya baya kendini hissettirdi ikiside birde eğer vücudunuzu çok iyi tanıyorsunuz hamilelikte dahil farkeder siniz kendinizde mesela ben ilk defa adetten önce şişkinlik ve kramp değişik duygular içindeyim sabredecem hayırlısı olsun ama en çok neyden korkarsa insan ilk onla sinaniyor

Böyle damar seyirmesi gibi mi ara ara gelen giden şeklinde

Yani bende iğneden sonra ki günde olan ilişkide biraz rahatsız olmuştum ama onun dışında ilişki esnasında bir ağrım olmadı. Bende de şişkinlik var ama ona da iğne etkisi deniyor bilmiyorum bende adet dönemine yakin ağrılardan farklı olarak karnımda da hafif bir ağrı var sağ kasığımın üst tarafları bu hiç olmamıştı mesela. İğneyide vurulalı çok olmadı daha gerçi bugün 6. Gün

Bölge olarak degil de kasikda iğne batması gibi şancı var mesela öksürdugumde geriye doğru gerindigimde ayağımı ters bir şekilde attiysam falan oluyor bugün başladı bende de

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…