Gebeliğe Hazırlık 2022 Müstakbel Nisan Anneleri

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Aaa bak bu iyi 😍 benim git gide silinmişti gebe değildim hatta iki gün aralıklarla beta ver yükseltiyorsa görürsün zaten ya da en iyisi bekle😁 uymayın bana
kuzum cok sevınemıyorum krıtık gun,
testlerınde markası farklı ılk yaptıgım cok cok sılıktı belkı algılama guclerı farklıdır,
sanırım 2 gune koyulaşırsa kan verırım,
ayyy ben gene ıyu durdum 8gun basladım :eğlence:

İnşallah vardır canım ya ne zaman başladı akıntıların bence yarın test yapabilirsin çıkar bende iğne yaptım ama benim daha 6 gün oldu hiç bir belirti yok kaç mm yumurtan kaç tane olmuştı
Canım adetten snra işte başladı akıntılar iğne yaptıgımda da devam etti 20mm yumurtam vardı bir tane. İğneden 10 gün snra akıntılarım azaldı yani 2 gündür az diğer günlere göre. Yada bana göre öyle bn akıntıları pek kestiremiyorum denk gelirse görüyorum iç çamaşırımda varsa Bazı kişilerde fazlalaşıyor bilmiyorum kişiden kişiye değişiyor. Kimisinde göğüs hassasiyeti var ama bende yok. Bende kasık ve bel ağrısı daha baskın snra diyorum sanırım adet olcam adet belirtisi var cünkü. Öte yandan anneme ablama soruyorum sizin belirtiler neydi hiçbir belirtileri yokmuş test yapmasak bilmicektik diyorlar.. öyle yani canım uzun oldu biraz ama inşallah hamileyizdir 🙏🏻

Canım adetten snra işte başladı akıntılar iğne yaptıgımda da devam etti 20mm yumurtam vardı bir tane. İğneden 10 gün snra akıntılarım azaldı yani 2 gündür az diğer günlere göre. Yada bana göre öyle bn akıntıları pek kestiremiyorum denk gelirse görüyorum iç çamaşırımda varsa Bazı kişilerde fazlalaşıyor bilmiyorum kişiden kişiye değişiyor. Kimisinde göğüs hassasiyeti var ama bende yok. Bende kasık ve bel ağrısı daha baskın snra diyorum sanırım adet olcam adet belirtisi var cünkü. Öte yandan anneme ablama soruyorum sizin belirtiler neydi hiçbir belirtileri yokmuş test yapmasak bilmicektik diyorlar.. öyle yani canım uzun oldu biraz ama inşallah hamileyizdir 🙏🏻
Canım bende 22mm de vuruldum benim ne kasık ağrısı ne bel ağrısı ne yoğun akıntı hiç biri olmadı şuan da hala yok geçen cuma oldum bende sanırım tutmadı benim hiç bir belirti oluşmadı çünkü bakalım ne olacak gelecek ay tekrar kullanacağım bu ilk kullanışımdı

Ama çok yoğun kıvamlı ve az değildi
aynen bunu ben de yazmıstım, tüm gebelik belirtileri adetle karıstırılabiliyor erken dönemde, ama en belirleyici olan krem gibi akıntı - tabi progestan türü ilaclar kullanılıyorsa da akıntı olabiliyor oyuzden cok emin olamıyoruz ilac kullandıysak

Canım bende 22mm de vuruldum benim ne kasık ağrısı ne bel ağrısı ne yoğun akıntı hiç biri olmadı şuan da hala yok geçen cuma oldum bende sanırım tutmadı benim hiç bir belirti oluşmadı çünkü bakalım ne olacak gelecek ay tekrar kullanacağım bu ilk kullanışımdı
Canım iğneden 1 hafta snra başlar ağrı benim öyle oldu belki seninde öyle olur acele etme herkes belirti yaşıyacak diye bişey de yokmuş burda belirtisi olmayıp hamile kalan çok. Biz burda belirti görenleri okudukça umutsuzlaşıyoruz oyüzden moralini bozma

X