Gebeliğe Hazırlık 2022 Müstakbel Nisan Anneleri

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Günaydın tatlım dün o kadar silik çıkan bugün hiç olmazdı bence iğne etkisi olsaydı. Bence bebiş o yarın da yap bakalım, sonra da kan ver ayy çok heyecanlı
günaydın kuzumm,
ayy keske oyle olsa bebegım yaaa, yarın yapcam bakalım sabahtan.
testler farklı ya o kafamı karıstırıyor

Kuzum batma değil ama benim bacağımda ağrı olmuştu kasıktan vuran.

günaydın kuzumm,
bende de var sancı yaa, ama gebelıktede olabılıyormus .

ya uzme kendını kuzum sen bu doktorlara akıl sır ermıyor yaaa,
hemen tup bebek . bızede neler demslerdı cok aglamıstım sukur baya ılerledık.
hıc bozma moralını sen doktorunu degıstır

Anladım canım inşallah güzel gelişim göstermiştir. Ben ovulasyonla takip ediyorum şimdilik.

ya uzme kendını kuzum sen bu doktorlara akıl sır ermıyor yaaa,
hemen tup bebek . bızede neler demslerdı cok aglamıstım sukur baya ılerledık.
hıc bozma moralını sen doktorunu degıstır
Öyle gerçekten sağol kuzum bi daha yüzünü bile görmek istemiyorum zaten değiştircem

Öyle gerçekten sağol kuzum bi daha yüzünü bile görmek istemiyorum zaten değiştircem
cok degısıkler ya bızede bır doktor sızın bu spermle tup bebek bıle olmaz demıstı
aglaya aglaya gıtmıstım eve .
ozaman 8 mılyondu sperm ılerı hız 15 . 7 ay ugrastık sukur baya duzeldı.

cok degısıkler ya bızede bır doktor sızın bu spermle tup bebek bıle olmaz demıstı
aglaya aglaya gıtmıstım eve .
ozaman 8 mılyondu sperm ılerı hız 15 . 7 ay ugrastık sukur baya duzeldı.
Ya nasıl böyle insanların kolayca tüm umutlarını yerle bir ediyolar hemde çözümü olan konularda gerçekten aklım almıyo.

Geçen ay bi kerelik şaşmıştır ya moralini yüksek tut sen batına çok var daha ve baya pik gördün yani bu ay bebiş göreceksin inşallah
İnşallah bebiş belirtileridir tam 1 hafta oldu bugün çünkü ben adet olacağım zaman böyle ağrım olmaz bir anda olurum hiç anlamam

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…