Gebeliğe Hazırlık 2022 Müstakbel Nisan Anneleri

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Günaydın tatlım 🥰 dün o kadar silik çıkan bugün hiç olmazdı bence iğne etkisi olsaydı. Bence bebiş o 🎉🥰 yarın da yap bakalım, sonra da kan ver ayy çok heyecanlı 😁
günaydın kuzumm,
ayy keske oyle olsa bebegım yaaa, yarın yapcam bakalım sabahtan. :KK200:
testler farklı ya o kafamı karıstırıyor

Kızlarrrr alın size yeni taptaze bir belirti ile geliyorum😂😂😂 bugün sağ bacağıma kasıktan diz kapağı na doğru batmalar olmaya başladı daha önce hamilelik yaşayan kızlar böyle bir belirti olabilir mi acaba ya 🙄anlık batma şeklinde oluyor
Kuzum batma değil ama benim bacağımda ağrı olmuştu kasıktan vuran.

Kızlar günaydınnn😊😊 regl sancısına benzer ama daha hafif bir ağrıyla uyandım bu sabah. Zaten dün geceden beri vardı, tabi birde bel ağrısı. Lavaboya gittiğimde çok akıntım olmuş beyaz renkte. Yumurtlamadan tam bir hafta geçti bugün. İnşallah adet gelmiyordur 😁
günaydın kuzumm,
bende de var sancı yaa, ama gebelıktede olabılıyormus .

Progesteron için kan verdim gitmişkende hsg falan göstereyim dedim ama tam bir hayal kırıklığı çıktı doktor hsgde filme bakmadı rapora baktı sadece açıkmış dedi bende sağ tıkalıydı filmi çekerken açıldı dedim genetik olabilir tekrar tıkanır o zaman bi bu durumlarda direk tüp bebeğe gönderiyoruz demezmi nasıl yani dedim aldım elime filmi ben gösterdim film üzerinde bakın dedim genetik olucak bişey yok ilk sıvı gönderiminde geçmedi tazyikli gönderince açıldı enfeksiyon kaynaklı bi tıkanıklık olabileceği bununda çoğu insanda görüldüğü söylendi dedi hee tamam o zaman sorun yok demezmi kafamdan aşağı kaynar sular döküldü sanki üstüne eşimin sperm testine başka 2 doktor gayet iyi demişti bu diyoki hareketlilik biraz düşük sanki halbuki normal sınır % 31-34 arasıyken eşimin sonuç %46 ay bi sinirlerim bozuldu hiç bir bilgisi yok resmen ya ben yönlendirdim kadını söylediklerinin hiçbiri doğru değil biliyorum ama sinirlerim bozuldu kadın rsmen benim moralimi bozmaya çalıştı hakkımı helal etmiyorum kesinlikle bütün gece sinirden ağladım
ya uzme kendını kuzum sen bu doktorlara akıl sır ermıyor yaaa,
hemen tup bebek . bızede neler demslerdı cok aglamıstım sukur baya ılerledık.
hıc bozma moralını sen doktorunu degıstır

Ç

canım ben cuma günü doktora gitmiştim şimdiden 11 mm olmuş dedi yarın tekrar gidicem yumurtalarım ne kadar büyümüş gelişmiş mi bakıcak çatlamadıysa büyğk ihtimalle aksama ovitrella verir çatlatma iğnesi ole tahmin ediyorum sag kasıgım cok şiddetli agrıyo çatladı çatlıcak galiba sen ne durumdasın
Anladım canım inşallah güzel gelişim göstermiştir. Ben ovulasyonla takip ediyorum şimdilik.

ya uzme kendını kuzum sen bu doktorlara akıl sır ermıyor yaaa,
hemen tup bebek . bızede neler demslerdı cok aglamıstım sukur baya ılerledık.
hıc bozma moralını sen doktorunu degıstır
Öyle gerçekten sağol kuzum bi daha yüzünü bile görmek istemiyorum zaten değiştircem

Öyle gerçekten sağol kuzum bi daha yüzünü bile görmek istemiyorum zaten değiştircem
cok degısıkler ya bızede bır doktor sızın bu spermle tup bebek bıle olmaz demıstı :KK43:
aglaya aglaya gıtmıstım eve .
ozaman 8 mılyondu sperm ılerı hız 15 . 7 ay ugrastık sukur baya duzeldı.

cok degısıkler ya bızede bır doktor sızın bu spermle tup bebek bıle olmaz demıstı :KK43:
aglaya aglaya gıtmıstım eve .
ozaman 8 mılyondu sperm ılerı hız 15 . 7 ay ugrastık sukur baya duzeldı.
Ya nasıl böyle insanların kolayca tüm umutlarını yerle bir ediyolar hemde çözümü olan konularda gerçekten aklım almıyo.

Geçen ay bi kerelik şaşmıştır ya moralini yüksek tut sen batına çok var daha ve baya pik gördün yani bu ay bebiş göreceksin inşallah ❤️
İnşallah bebiş belirtileridir tam 1 hafta oldu bugün 😔 çünkü ben adet olacağım zaman böyle ağrım olmaz bir anda olurum hiç anlamam 🤦🏻‍♀️

X