Gebeliğe Hazırlık 2022 Müstakbel Nisan Anneleri

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Günaydın canlar
İğne sonrası 9gun.dunku testim daha silikti ,mavili olan daha net çıktı..algılama.gucu fazla sanırım. Regl sancım.var bide
Günaydın tatlım dün o kadar silik çıkan bugün hiç olmazdı bence iğne etkisi olsaydı. Bence bebiş o yarın da yap bakalım, sonra da kan ver ayy çok heyecanlı

Kız sen ne güzel rüya görmüşsün öyle hadi habercin olsun Hemi

Kızlar kaşık agrısı, bacak agrısı, göğüs hassasiyeti baya şişkinliği vs var sizce bunlar belirti mi ilk 2 sinde yaşamıştım bunları ama emin de olamıyorum testler malum gerçi daha 7 gün var bata ama insan bi bekliyor çift çizgi

Valla bende belirti yok senın belirtiler hamıleleık gibi kuzum hayırlısı olsun ins

Kasıkla gögüs hassasiyeti oluyor canım genelde gebelik ins pozitifleri görürsün

Herkesin belirtisi kendine ama daha önce yaşadıklarının aynisiysa kesin gibi bakıyorum ben kuzum hadi inşallah göreceğiz o çift çizgileri

Dediğim gibi 2 düşüğümde yaşamıştım gerçi ikincisinde coviddim onunla covid agrışsrı birbirine girmişti ama ilkinde net yaşadım
Kız bende ole işte geçen ay tüm hamilelik belirtilerini yaşadım meger covid olmusum ahahaha inş bu ay artık kalayım psikolojik olarak da yoruyor insanı vallahi süreç

Kan testi ile netlestiren arkadaşlar beni etiketleyiniz lütfen listeye ekliyim sizleri hamiş olarak

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…