Gebeliğe Hazırlık 2022 Müstakbel Nisan Anneleri

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Gunaydin kizlar ben aylık dogum kontrol ignesiyle korunuyordum en son iğneyi 19 ocakta vurdurdum 20 subatta genel muayne olarak dr gittim kadın dogum gebelik icin bir problem yok 1 ay icinde ignenin etkisi gecer gebe kalirsin dedi ino.. combi.. verdi 11 ve 8 yasinda cocuklarim var mart 18 inde 3 gun ve cok az regl gordum gectigimz cumartesi lh testi yaptim ikinci cizgi baya yogundu o gunu degerlendirdim pazar gunu aksami tekrar yaptim ovulasyon testi cizgi daha silikti.. ya yumurtlamam erken oldu yada bilemiyorum belki ignenin etkisi hala gecmemistir ama goguslerimde aşıri hassasiyet var resmen hic dokunamiyorum normalde hic boyle olmazdi duygu durumumda biraz degisik Rabbim hayirlisini versin hakkimizda gonlumuze gore olur insallah… kizlar bu arada ben kizima hamileyken normal testte idrar yani 6 gun varken adetime cikmisti Oglumdada adetime 1 gun varken gayet net belirgin cikmisti

Günaydın canlar
İğne sonrası 9gun.dunku testim daha silikti ,mavili olan daha net çıktı..algılama.gucu fazla sanırım. Regl sancım.var bide
Canım baya net hem de inşallah iğne etkisi değildir de bebiştir

Eklentiler

• 2FA39A54-07DA-4EA2-A018-28157DDD3B49.jpeg
    569,7 KB · Görüntüleme: 58
Dayanamayıp erken gebelik testi yaptım bunu diğerine nazaran pek belli olmuyor hatta ben görmek istediğim için mi gördüm bilmiyorum
Canım hala var gibi ama bence yarın sabah veya ertesi gün sabah yap

Eklentiler

• 53C61C84-6FE3-4C21-A27B-485050A54689.jpeg
    851,6 KB · Görüntüleme: 61
Rabbim gonlune gore nasip etsin insallah..sizin ilk bebismi olacak

Hayırdır canım noldu neden hastanedeydin
Progesteron için kan verdim gitmişkende hsg falan göstereyim dedim ama tam bir hayal kırıklığı çıktı doktor hsgde filme bakmadı rapora baktı sadece açıkmış dedi bende sağ tıkalıydı filmi çekerken açıldı dedim genetik olabilir tekrar tıkanır o zaman bi bu durumlarda direk tüp bebeğe gönderiyoruz demezmi nasıl yani dedim aldım elime filmi ben gösterdim film üzerinde bakın dedim genetik olucak bişey yok ilk sıvı gönderiminde geçmedi tazyikli gönderince açıldı enfeksiyon kaynaklı bi tıkanıklık olabileceği bununda çoğu insanda görüldüğü söylendi dedi hee tamam o zaman sorun yok demezmi kafamdan aşağı kaynar sular döküldü sanki üstüne eşimin sperm testine başka 2 doktor gayet iyi demişti bu diyoki hareketlilik biraz düşük sanki halbuki normal sınır % 31-34 arasıyken eşimin sonuç %46 ay bi sinirlerim bozuldu hiç bir bilgisi yok resmen ya ben yönlendirdim kadını söylediklerinin hiçbiri doğru değil biliyorum ama sinirlerim bozuldu kadın rsmen benim moralimi bozmaya çalıştı hakkımı helal etmiyorum kesinlikle bütün gece sinirden ağladım

Günaydın canlar
İğne sonrası 9gun.dunku testim daha silikti ,mavili olan daha net çıktı..algılama.gucu fazla sanırım. Regl sancım.var bide
Benimde kızımda çizgim bu sekilde hayaletti sanirim hamilesiniz

Kızlar günaydınnn regl sancısına benzer ama daha hafif bir ağrıyla uyandım bu sabah. Zaten dün geceden beri vardı, tabi birde bel ağrısı. Lavaboya gittiğimde çok akıntım olmuş beyaz renkte. Yumurtlamadan tam bir hafta geçti bugün. İnşallah adet gelmiyordur

Mucizem lütfen ağlayıp üzme kendini. Ya bebiş varsa. O da üzülmez mi daha iyi bir doktora gidip gösterirsin kuzum. Ne yazık ki bazı doktorlar ezbere konuşmayı çok seviyorlar. Ama çok çok iyi ve ilgili olanları da var. Ağlamak yok lütfen

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…