Gebeliğe Hazırlık 2022 Müstakbel Nisan Anneleri

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Maşallah kuzum ya inşallah sağlıklı ilerler gebeliğin bizlerede dua et olur mu 😇🙏🤩🤰💕👶
İnşallah tez zamanda hayırlısıyla sağlıkla kavuşursunuz bebişlere, benim de durum kesin değil henüz tabi mol gebelik 3 kimyasal gebelik olunca tam sevinemiyoruz
Bunun bi de şu versiyonlari var cnm bende. Ya bu aylarda olmasin aslinda 3-4 ay sonra olsun. Aralik, ocak, subat, mart dogum olmasin. Kisin bebek zor olur, hastalanir. Ayy iyiki gecen ay olmadi, olsaydi akrep burcu olacakti. Eeee kasimda dogarsa okul donemine denk gelir, 10gun babalik izni var. 10gunde ben iyilesememki. Lohusa lohusa yalniz mi kalicam. Falan tarihte olursaaaa karnim burnumda okula mi gidicem. Aaaa sutum akarken okullar mi acilacak. Hahhaahhah sanki kulucka makinesi, gun saat ayarliyosun, şak diye oluveriyor. Hem olmuyo hem olsa burcunu ayini filan begenmiyorum. Plan proje hesap kitap tutmuyor. Tam kafa yemelik 😅😅😅 Bunlari hesaplayan bi tek ben miyim. Insallah yalniz degilimdir ☺️
Ay ben ben😅😅 1 yılı aşkındır yılın belli zamanlarında deneme yaptım mesela. Kızım birkaç gün erken doğsa boğa burcu olacaktı çocuğu ikizler olsun diye 40+1 e kadar tuttum içimde 😂😂 kendime nasıl acımıyorsam artık ikinci de yay olsun istedim ki ev curcuna olsun 😁😁😁şaka bir yana Allah herkesin gönlünde mini hayırlı bir şekilde versin

Yumurtlamadan 2 gün sonra ki ilişkiden gebelik olur mu sizce bata 12 gün var🤔evime geldim şükürler olsun insanın evi gibisi yok gerçekten 🤗hayırlısı Rabbimden rabbim hepimizin duasını kabul eylesin kızlar iki gündür yumurtlamadan beri sağ kasığımda ağrı kramplarim oluyo bugünde öyle belime vuruyor sancısı 🙃

Merhaba kızlar. Hepimiz müstakbel anneleriz burada. Önceliğimiz tabi ki Nisan ayı annesi olmak şu an için. İlk kez deneyen veya aylardır deneyenler olabilir aramızda. Umarım Nisan ayında denemeler bekleyişler son bulur ve mübarek Ramazan ayı vesilesi ile güzel haberleri öğreniriz. Saygı sevgi çerçevesi içinde topigime hoş geliniz efendim 🥳🤩😘❤️

Not: Listeye eklenmek için lütfen bat tarihlerinizi yazarken beni etiketleyiniz 🥳

Kullanıcı İsmi
Bat
Sonuç
@Cmz
1 Nisan
@hyl10
1 Nisan
@Dr Buden
1 Nisan
@Mutleml
1 Nisan
@Izabellaaa
1 Nisan
@Heartofqueen
1 Nisan
@gokceoz09
1 Nisan
:anneadayı::emir_bebek::KK200:
@marshmelov
1 Nisan
@iyilikperisi92
1 Nisan
1 Nisan
:anneadayı::emir_bebek::KK200:
minezmn41 minezmn41
2 Nisan
@iyilikperisi92
4 Nisan
@E L B A
4 Nisan
@melindamel
4 Nisan
@Mucize1357
5 Nisan
@sedacamasal
5 Nisan
@Feyzaakncc
5 Nisan
6 Nisan
@seyma4
6 Nisan
@undomielk
6 Nisan
PrensesAriel PrensesAriel
6 Nisan
@Hayat su
6 Nisan
@lacivertgibimi
7 Nisan
@dceke
7 Nisan
@TkCnDE2021
8 Nisan
8 Nisan
@Gzmyts53
8 Nisan
@aysemah
8 Nisan
L LadyRuby
8 Nisan
@Teach_
9 Nisan
@jadeysm
9 Nisan
@Kelebenkk
9 Nisan
@Mavihali
9 Nisan
Elif_edanur_61_61 Elif_edanur_61_61
9 Nisan
@Lalelinur
10 Nisan
@niidos
10 Nisan
@Lazgulu5561
11 Nisan
@Random33
12 Nisan
@hzlsel
13 Nisan
@bshk1993
14 Nisan
@Fang
15 Nisan
@Safiye19
15 Nisan
@A R Y A
15 Nisan
@Birbuketcicek
15 Nisan
ozguss ozguss
16 Nisan
@sultansultan90
16 Nisan
@tucimo
17 Nisan
@asunny
18 Nisan
@Mrs Electrical Engineer
18 Nisan
@Limonsekeri
18 Nisan
Sopranoooo Sopranoooo
18 Nisan
@Oooyyykuuuuuu
19 Nisan
Venev Venev
21 Nisan
@Ssssssb
21 Nisan
@annewith
23 Nisan
@Sina7636
23 Nisan
@nzl41
25 Nisan
@Sahrazad
28 Nisan
@sonsuzaskk
29 Nisan
Benidee eklermisinz bat 15 nisan 🌺🥰

Ne diyorsun tabi ki yalnız değilsin 🤭 ben de diyorum bu ay hamile kalsam Aralık sonu Ocak başı doğururum raporlarla bi şekilde dönemi kapatırım eylülde ücretsiz izne ayrılırım 1 yıl bakmış olurum en azından diye. Hayallerimizi seveyim 🥰 benim bebiş yaşasaydı temmuzda doğacaktı düşünüyordum napacam diye bak nasip olmadı 🤷🏼‍♀️ Biz nasip diye çıkalım yolla sağlıklı bebişlerimiz gelsin de zamanın önemi yok.
Ben de öğretmenim hocam aynı fikirler benim beynimde de donuyor valla.

Günaydın canlar❤️
İğne sonrası 9gun.dunku testim daha silikti ,mavili olan daha net çıktı..algılama.gucu fazla sanırım. Regl sancım.var bide😱

Eklentiler

• IMG_20220329_065521.jpg
    IMG_20220329_065521.jpg
    29,9 KB · Görüntüleme: 50
  • IMG_20220329_065500.jpg
    IMG_20220329_065500.jpg
    61,3 KB · Görüntüleme: 52
Ne diyorsun tabi ki yalnız değilsin 🤭 ben de diyorum bu ay hamile kalsam Aralık sonu Ocak başı doğururum raporlarla bi şekilde dönemi kapatırım eylülde ücretsiz izne ayrılırım 1 yıl bakmış olurum en azından diye. Hayallerimizi seveyim 🥰 benim bebiş yaşasaydı temmuzda doğacaktı düşünüyordum napacam diye bak nasip olmadı 🤷🏼‍♀️ Biz nasip diye çıkalım yolla sağlıklı bebişlerimiz gelsin de zamanın önemi yok.
cok üzüldüm kaybınız icin, inşallah en yakın zamanda saglıkla kucagınıza alırsınız bebişinizi. ben de hep ay hesabı yapıyorum ama sonra üzülüyorum, 2022 ye yetişemedi ama hayırlısı boyleymiş. buarada ne zamandır soyleyecegim şu profildeki kedinin totosunu yerim ben cok tatlı 😍

cok üzüldüm kaybınız icin, inşallah en yakın zamanda saglıkla kucagınıza alırsınız bebişinizi. ben de hep ay hesabı yapıyorum ama sonra üzülüyorum, 2022 ye yetişemedi ama hayırlısı boyleymiş. buarada ne zamandır soyleyecegim şu profildeki kedinin totosunu yerim ben cok tatlı 😍
Çok teşekkürler 🙏🏻Amin inşallah sağlıklı bir şekilde tekrar nasip olsun hepimize. Gurbette de yaşayınca insan istemez 10 günün bile hesabını yapıyor. Bu benim okuldaki çocuğum 😂 derslere katılır derslerden atılır falan sert erkeğimdir kendileri 💕

Evet bir de o hesaplar var 🥴 ben de aralıkta doğarsa dönemi kapatırım hesabindayim ama nasip bakalım... Hele Bi olsun da bu gidişle 😂😂😂
Kızımda herkes dedi ki erkenden başla denemelere hemen çocuk olmuyor, hemen oluverdi 🤭 doğurdum mu ağustosta bir de darbe zamanı 🤦🏼‍♀️ Zor bir süreçti rapor açısından. İnşallah bu sefer de aratmadan versin rabbim yaş geçiyor artık bu sefer zaman seçme lüksüm yok 😂

X