Gebeliğe Hazırlık 2022 Müstakbel Nisan Anneleri

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Canım benim de adetlerim düzensiz geçen ayki testim 16. Gün pik yaptı, 17. Gün çatladı. Çatlamayı birinci gün sayarsam 17. Gün adet oldum. Yani kesin 14 değil bence
8 Nisan da yaparım artık varsa çıkar canım

Bütün çılgın test yaparlar bu grupta toplanmış valla bende adet gecikmesi ni beklicektim bu ay ama vazgeçtim 5 gün kala başlarım teste 😂bide bu yumurtlama dan sonra olan her kasık batması hoşuma gidiyor ya çocuğumu sever gibi seviyorum valla tertemiz delirdik galiba yaa anne olacaz diye sizlerde öyle misiniz 🤩🙏🤰👶

Bütün çılgın test yaparlar bu grupta toplanmış valla bende adet gecikmesi ni beklicektim bu ay ama vazgeçtim 5 gün kala başlarım teste 😂bide bu yumurtlama dan sonra olan her kasık batması hoşuma gidiyor ya çocuğumu sever gibi seviyorum valla tertemiz delirdik galiba yaa anne olacaz diye sizlerde öyle misiniz 🤩🙏🤰👶
Valla ben geçen ay 10 gün kala başlamıştım. Bu ayda o şekilde başlarım diye düşünüyorum😂😂 Ben öyle bekleyerek duramıyorum. aman yapalım ne olacak sanki. Sigaramız yok kumarımız yok bir test alışkanlığımız var oda olsun yani :))

Valla ben geçen ay 10 gün kala başlamıştım. Bu ayda o şekilde başlarım diye düşünüyorum😂😂 Ben öyle bekleyerek duramıyorum. aman yapalım ne olacak sanki. Sigaramız yok kumarımız yok bir test alışkanlığımız var oda olsun yani :))
Bak beni yoldan çıkaracaksınız 🤣🤣🤣

Aynen kuzum ya ama ben gizli yapıyorum artık testleri kocam kızıyor sonra üzülüyorum diye test yapma diyor hayırlısı bakalım 😂

bende bugun iğne etkiisi geçmişmi diye bi bakıyım dedım, 8.gün bugun
cok cok silikti 10.günde tamamen geçer sanırım.
hoş regl agrımda başladı:KK47:

İşte bu 😎😎😎 test yapmadan beklemek de ne biliyim…

X