Gebeliğe Hazırlık 2022 Müstakbel Nisan Anneleri

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Evet 1 gün var aramızda galiba. Peki her yıl mart ayı neden 3 ay gibi geçiyor yaa? 🙄 Bana da çok uzak geliyor valla, 8 koca gün var daha
Mart ayı bir tek bana bir asır değilmiş 🤣 benim 10 gün var ben napim. Sizin pozitif haberlerinizi aldıkça rahat bekliyorum gerçi 😻

Hanımlar merhabalar hatırlarsanız cuma günü sağlık ocağına gidip kan tahlili vermiştim 2 gün sonra çıkar demişlerdi bende dayanamayıp cumartesi acile gidip kan verdim 298 çıktı hcg biraz önce sağlık ocağındaki sonucumuda öğrendim 163 yani bir gün arayla 163 ten 298 e çıkmış sizce artık nasıl anlayan varsa yardımcı olabilir mi ❤️
Canım gayet normal artmış sıkıntı yapma 💕

Kızlar birşey soracam catlama 3 gün oldu ama feci şekilde kasıklarımda ağrı ateş basması ve hafif kanlı beyaz akıntı geldi bugün.. normal bir durum mu bu yaşayan var mı acaba?

Kızlar birşey soracam catlama 3 gün oldu ama feci şekilde kasıklarımda ağrı ateş basması ve hafif kanlı beyaz akıntı geldi bugün.. normal bir durum mu bu yaşayan var mı acaba?
Cumartesi günü bende oldu kuzum kanlı akınti ama böyle dolu dolu değil de akıntının içinde kıl gibi kırmızılik vardı. Ve kaşık agrisindan oturamıyordum bile. Kasik ağrısı hala ara ara vuruyor

Kızlar benim adetim düzensiz olduğu için bat ne zaman olur pek tahmin edemiyorum. 15 ve 16. Günler yumurtlama oldu. Yumurtlama gördükten sonra kesin 14 gün sonra mı adet olunur? 8 Nisanda test yapsam çıkar herhalde yoksa 10 nisanı mı bekliyim. 22-23 Mart yumurtlama

Kızlar benim adetim düzensiz olduğu için bat ne zaman olur pek tahmin edemiyorum. 15 ve 16. Günler yumurtlama oldu. Yumurtlama gördükten sonra kesin 14 gün sonra mı adet olunur? 8 Nisanda test yapsam çıkar herhalde yoksa 10 nisanı mı bekliyim. 22-23 Mart yumurtlama
Bence 8 Nisan'da test yap canım sen. Varsa çıkar büyük ihtimal 😻

Beklenen adet dönemi yumurtlamadan sonra 13-16 gün sonra adet olunur

selam kızlar birşey soracağım yardımcı olabilir misiniz. Ovülasyon testleri aldım birgebeningünlüğü sayfasından 12 ile 16 saatleri arasında yapın ve en az 2 saat sıvı alımını kesin diyorlar.Ben zaten 11 gibi kesmiştim sıvı alımını ama saat 13:00 de küçük boy ayran içtim 14:00 de test yapsam olur mu acaba

selam kızlar birşey soracağım yardımcı olabilir misiniz. Ovülasyon testleri aldım birgebeningünlüğü sayfasından 12 ile 16 saatleri arasında yapın ve en az 2 saat sıvı alımını kesin diyorlar.Ben zaten 11 gibi kesmiştim sıvı alımını ama saat 13:00 de küçük boy ayran içtim 14:00 de test yapsam olur mu acaba
Olur canım ben 1 saat öncesinden kesiyordum sıvı alımını. Ama içim rahat olsun dersen 3 TE yap Testi.

Canım benim de adetlerim düzensiz geçen ayki testim 16. Gün pik yaptı, 17. Gün çatladı. Çatlamayı birinci gün sayarsam 17. Gün adet oldum. Yani kesin 14 değil bence

X