Gebeliğe Hazırlık 2022 Müstakbel Nisan Anneleri

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
aynen oyle herkesin gebelik belirtisi farklı, hiç buna takılma canım. ancak en kesin belirti benim de bildiğim beyaz kremsi akıntı. ama progesteron kullanınca da o akıntı oluyor oyuzden kafalar karısıyor biraz.
beklemek cok zor, inşallah bu topic teki herkes en yakın zamanda saglıkla hamile kalır, anneler grubunda bulusuruz ❤️
İnşallah kuzum. Akıntım çok yoğun rengi başta seffatti. Sonra sadece bir kez dün sabah hafif bir sarımsı gibiydi. Bugün de şeffaf ve beyaz arası. 11 gündür devam ediyor. Vücudum bile benle eğleniyor resmen 🤣

Canım herkeste göğüs hassaslaşması olacak diye birşey yok. Ben iki gebelik geçirdim her ikisinde de göğüslerde hiçbir hassasiyet olmadı. O yüzden göğüs hassasiyeti yok diye umutsuzluğa kapılmayın hiç.
Bu mesajı görünce rahatladım biraz artık hassasiyet var mı diye sola sıka acıttım resmen 😂😂😂

Koyulaşma olmayıp hamile olanları da duymuştum burda. Bence sen hamilesin canım ya bana öyle geliyor 🙈 Tarif ettiğin akıntıyı hamile kaldığımda yaşamıştım çünkü
İnşallah canım Rabbim hepimize nasip etsin 🥰❤️

Takip ettiğim için yumurtlama gördüğünü biliyorum canım. Ama onlar nasıl kuruma çizgisi gerçekten anlamış değilim. Bildiğin kıpkırmızı olmuş test.
Evet ama sadece o test öyle oldu, bir kac gun sonra ayni testi yine denedim kuruma çizgisi çıktı ama öyle koyulasmadı. Çok ilginç dimi 🙈

Ayy hiç sorma çok saçmaladım ya bu ay hahahah 😂 yani yumurtlamadan 14 gün sonrasını sayarsak 8-9 gün daha var adete. Yumurtlama olalı da 5-6 gün oldu henüz 😂😂😂 başkası yapsa benim yaptığımı vallahi gülerdim 😂😂
Bak yaaa 🤣🤣 hani beraber düşecektik test batağına 😄 sen 17. gün yapıcam derken ovulasyon batağına düşmüşsün 😁 bende internetten test almadım bu hafta evde yokum zaten ama cuma gününden sonra kendimi nasıl durdurucsm hiç bir fikrim yok 😬😬

Astrolojiye pek ilgi duymam, inanmam da ama inananlarınız için söylüyorum. Dediler ki uzun zamandır bebek için çabalayan oğlaklar artık bebek müjdesi alacaklarmış 🥰 ben koçum ama oğlaklar hadi bakalım güzel haberleri bekliyoruz

Bak yaaa 🤣🤣 hani beraber düşecektik test batağına 😄 sen 17. gün yapıcam derken ovulasyon batağına düşmüşsün 😁 bende internetten test almadım bu hafta evde yokum zaten ama cuma gününden sonra kendimi nasıl durdurucsm hiç bir fikrim yok 😬😬
Her ay bir hedef günüm var. Bu ay 5 nisanı seçtim test için 😁 iğneden 12 gün sonra oluyor zaten

Astrolojiye pek ilgi duymam, inanmam da ama inananlarınız için söylüyorum. Dediler ki uzun zamandır bebek için çabalayan oğlaklar artık bebek müjdesi alacaklarmış 🥰 ben koçum ama oğlaklar hadi bakalım güzel haberleri bekliyoruz
Oğlak mııı.. yengeçler yine bedbaht yine derbeder 😄

Ya hiç sorma o kadar saçma birşey yaptım kiiii 😂😂 yumurtlamadan 5-6 gün sonra ovulasyon şak diye gösterecekti sanki hamileliği 😂 çok utanıyorum kızlar shdhhd

Başakların gözü yaşlı 😁

Ya hiç sorma o kadar saçma birşey yaptım kiiii 😂😂 yumurtlamadan 5-6 gün sonra ovulasyon şak diye gösterecekti sanki hamileliği 😂 çok utanıyorum kızlar shdhhd
Yahu ne utanacaksın.. ilişkinin ertesi günü test yapanlar biliyorum ve tamamen normal geliyor bana artık 😁😁😁

Kızlar test yapmadan önce bana yazın
Çok güzel caydirma politikalarım var 🤣🤣

Ay benim eşim oğlak acaba o sayılır mı:))
Sayılır sayılır erkekler için de geçerli 😁 eş kontenjanından annelere gönderiyoruz seni o zaman 😁❤️
Oğlak mııı.. yengeçler yine bedbaht yine derbeder 😄
Koç da yerlerde valla. Güya Nisan bizim ayımız olacaktı 😁
Başakların gözü yaşlı 😁
2-3 tanesini dinledim valla başakları dinlemedim. Amaaan ben inanmam zaten şekerim biz de alıcaz o haberi 💪😍
Ayy ne diyorsuuun.. ben iğne olmadım ama hemen hemen aynıyız 😬 5 nisan çok uzak bir gelecek gibi sanki..
Evet 1 gün var aramızda galiba. Peki her yıl mart ayı neden 3 ay gibi geçiyor yaa? 🙄 Bana da çok uzak geliyor valla, 8 koca gün var daha

X