2022 Mayıs Anneleri

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    91
Cinsiyetle bu durumun tıbben hiç bir ilgisi yok. Cinsiyeti eşinizden gelen spermdeki kromozom belirliyor. Boşuna bu hesaplamayı yapmayın bence
Allah ne derse o olur fakat araştırmalarım sonucu %60 olarak buldum şansımı denemek isterim..
İlk bebeğim erkek olsaydı ikinci yi hayırlısı ile kız olsun diye uğraşrdm. Herşey den önce sağlıkla olmasi hayırlı evlat olması önemli

Kızlarr selamlar,ikili test ve nifty ikisinide yaptırmıştıkk,çok şükür sonuçlar temizz cıktı yaş 36 olunca biraz korkmuştum,veee Kızım oluyorr küçük bir cinsiyet partisi düzenlemiştik inanılmaz sasırdık babasıyla heyecanımızı anlatamam geçen hafta doktorumuz bize büyük ihtimall erkek olabilir demişti 1 haftadır evde oğlum oğlum diye geziyordu eşim,,balon patlayıncaa PESPEMBELERRRR cıkınca tüylerr pullar o anki yaşadığım duyguyu anlatamam cok ağladım kız cok istiyordumm çünkü Allah önce sağlıklı ve hayırlı evlat nasip etsinn ,bir haftadır erkek olucak galba isimler bakmaya başlamıştım lşuan cok farklı duygularım tarif edemem rüyama hep kız cocugu giriyordu babasıda aynı şekilde çok şükür ilk cocugumuz kız erkek farketmez dıyorum EVLAT SAHİBİ OLABİLMEK BAMBAŞKA..hele bizim gibi çok zor olduysaa..

Kızlar hamile yastığı kullanan veya kullanmayı düşünen var mı? Ben bazen yanlışlıkla sırt üstü yatıyorum inanılmaz belim ağrıyor sabah. Şart oldu galiba artık

Yaaaa maşallahh o şoku düşünemiyorum neyseki tütülere veda etmeyen bir arkadaşımız daha oldu grubumuzun çiçeklerii sağlıkla gelsinler inşallah hepsi sizin adınıza da çok sevindim gerçekten. Kız ya da erkek farketmiyor evet sağlıklı olsun diyoruz öncelikle ama herkesin içinde minik de olsa bi cinsiyet tercihi oluyor ayıp değil

Hayirli olsun sağlıkla gelsin prenseslerrrrr çoğalıyordu

Kızlar hamile yastığı kullanan veya kullanmayı düşünen var mı? Ben bazen yanlışlıkla sırt üstü yatıyorum inanılmaz belim ağrıyor sabah. Şart oldu galiba artık
Ay aynıyım ya.gece uyanıyorum sırt üstüyum deli olcam.gerci soluma yata yata da sol tarafım çürüdü he çok ağrıyo sol kalçam

Ay aynıyım ya.gece uyanıyorum sırt üstüyum deli olcam.gerci soluma yata yata da sol tarafım çürüdü he çok ağrıyo sol kalçam
Hamile yastığğı ben aldım kullanıyorum cok rahat ama tek tarafa yatmak daha kolay bu seferde o taraf agrıyyorr üstünde sola sağa dönmek biraz sıkıntı o kadar ama cok rahat büyüklerden alın tavsiye ederim

Hamile yastığğı ben aldım trendyoldan kullanıyorum cok rahat ama tek tarafa yatmak daha kolay yastıkla bu seferde o taraf agrıyyorr üstünde sola sağa dönmek biraz sıkıntı o kadar ama cok rahat büyüklerden alın tavsiye ederim

Zaten sol kalça çok ağrıyo.saga pek yatmak istemiyorum sağ kalçada protez var.nabicam bilmiyorm daha şimdiden böle ağrılar son aylarda koltuk tepesinde oturarak uyurum diye düşünüyorum bide o yastıktan alsam benim oğlum onu oyuncağa çevirir sıra bana gelmez diye düşünüyorum

Canım bence kiz erkek meselesi değil patavatsızlık bu bana da soranlara erkek diyorum. Hmm hayırlısı olsun diyorlar. Amaç ne anlamıyorum

bence yastıkla sağa rahat yatarsınız tek tarafa yatmak pek imkansız gibi hamilelik boyunca yastık rahat uyumanızı bı tarafınız agrımadan uyumanızı saglıyor ayrıca bel desteği cok iyi bel sırt hiç agrımıyor tek sıkıntı sağa sola donerken bıraz yoruyor ustunde,sırtüstüde yatılmıyor son aylarda kesinlıkle sız alın bence

Kızlarr bugub 16+1 iz cinsiyetimiz kesinleşti 12.haftada yüzde yüz demiyorum ama kız görüyorum demişti bugun de kesin KIZ dedi Listeye ekleyebilirsiniz L Larissa
Ay ne güzel yaa hayırlı olsunn benim de son 3 allahım geçmek bilmiyor günler
En azından wc ye kalkınca diğer tarafa yatarım artık ne yapayım kendimi sırt üstü yatıyo bulmaktan iyidir

Bakcam birazdan kalktığımda zorla yürüdüm zaten..sağa sola dönmek sorun değil ya zaten durmadan WC muhabbetine kalkıyorum kalktikca döneriz artık

Ay ne güzel yaa hayırlı olsunn benim de son 3 allahım geçmek bilmiyor günler

En azından wc ye kalkınca diğer tarafa yatarım artık ne yapayım kendimi sırt üstü yatıyo bulmaktan iyidir
Ya gerçekten benim de bu ay geçmek bilmediii diğer kontrol yine 1 ay sonra , merakım gitti ya bu bir ay daha kolay geçer diye düşünüyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…