2022 Mayıs Anneleri

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    91
Aay ne kdr pofidik bişeye benziyo çok hoş güle güle kullansın inşallah
Çok konforlu gözüküyor değil mii amin inşallah teşekkürler
Hadi hayırlı olsunnn güle güle kullansın minikk ben de bundan alcam en başından beri aklımda bu var
Sağol canım inşallah o günleride görürüz biraz indirime girmişti birde benim kuponumla hepsiburada indirimim vardı uyguna aldık çok şükür. Benimde hep aklımdaydı herşey zamlanıyor bari bu çıksın aradan dedim

Kızlar bugün ikili test sonuçları için kontrole gittik iyi çıktı çok şükür cinsiyeti de öğrendik bir erkekte bizden %80 erkek dedi 2 hafta sonra tekrar kontrol edelim emin olalım dedi

15 haftalik gebeyim doktor bobrekte taş yada kum var diyor pek emin değil buda bulantilarimi tetikliyor

Benmde midem bulanınca eşim bi kus rahatlarsın diyo ama bendeki belirtilerin bazıları ondada olmaya başladı özellikle bi haftadır. Empati yeteneği allah tarafından geliştiriliyor

Merhaba bende Anadolu düşünüyorum ama bir regl şartı varmış kafamı karıştırdu koruduğm ay Regle bir kaç gün kala mi yaptrsam
Yoksa korunmayı bırakıp regl bitimimi başlasam

Benmde midem bulanınca eşim bi kus rahatlarsın diyo ama bendeki belirtilerin bazıları ondada olmaya başladı özellikle bi haftadır. Empati yeteneği allah tarafından geliştiriliyor
Hahahah keşke gerçekten kusunca rahatlasak ama bilmiyorlarki kustukça kusuyor insan hahahaah çok güldümm yaa ama bizimki de 2. Aşıyı olmak için 12. Haftasını bekliyor heralde diyorum bende

Merhaba bende Anadolu düşünüyorum ama bir regl şartı varmış kafamı karıştırdu koruduğm ay Regle bir kaç gün kala mi yaptrsam
Yani korunmayı bıraktığınız ay hamile kalacağınızın garantisi yok malesef. Burda hepimiz o yanlışa düştük ben mayısta korunmayı bırakmıştım temmuzda da poliçeyi yaptırdım ağustus son adet dönemim bende bu şekilde denk geldi ama dediğim gibi korunmayı bırakalı bi süre olmuştu ama belli de olmaz valla bu işler

Dimi haklısın ama hemen hamile kalmış olsaydınız sigorta epey çıkacaktı yani sizinki epey şans olms maşallah bana gelince ilk bebek hemen oldu ona güvendim galiba o nedenle spirali çıkardığım zaman hemen sigorta yaptrcam muhtemelen adet günü yaptırırım diğer adete kadar hamile kalsam geçerli olur değilmi olmazsamda artık nasip ovulasyin testi alacağım

Yanii onu kim anlayacak sonuçta yaptırın gitsin bi kaç gün önce söylersiniz satı ovulasyon bencede candır. Benim adetlerim aşırı aşırı düzenlidir ve tam da takvimdeki günde yumurtlama oldu, amaaa uzun sürdü. Ovu kullanmasam asla o kadar üst üste ilişki olmazdı ve kaçabilirdi mesela
Bol şanslar size

Nisanda denemeye başladım ağustosta hamile kaldım en son problemmi var diye delircektim ha nisandan öncede biz doğal yöntemlerle korunuyorduk. Hiç bişey planladğmz gibi olmuyr

Çok teşekkürler peki tam iki cift kırmızı çıkınca ve sonrasında mi oldu bebeğinizin cinsiyeti bellimi

Çok teşekkürler peki tam iki cift kırmızı çıkınca ve sonrasında mi oldu bebeğinizin cinsiyeti bellimi
1 tane çift çizgiden önce oldu diğerleri çift çizgi ve sonrasında. Tamamen silikleşene kadar. 6gün üst üste %90 erkek dedi doktorumuz ama bu perşembe belli olucak

1 tane çift çizgiden önce oldu diğerleri çift çizgi ve sonrasında. Tamamen silikleşene kadar. 6gün üst üste %90 erkek dedi doktorumuz ama bu perşembe belli olucak
Benimde bir kızım var Allah izin verirse ikinci erkek isterim ama herşey den önce sağlıkla olmasu kızı da çok isterim ama eşim den dolayı galiba o nedenle sordum bende test alacağım da çizgiler koyu olduktan sorna yaparsan erkek şansı artıyorms sizde de böyle olms galiba

Cinsiyetle bu durumun tıbben hiç bir ilgisi yok. Cinsiyeti eşinizden gelen spermdeki kromozom belirliyor. Boşuna bu hesaplamayı yapmayın bence

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…