2022 Mayıs Anneleri

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    91
Kızla bugün kontrolüm vardı bebisler iyi çok şükür bi hafta önden gidiyorlar 16+1 günlük cikti
Önümüzdeki hafta salı tekrar çağırdı ben 1hafta zor dayanıyorum 2haftada 3haftada bir cagirsa naparim bilmiyorum 😁
Çok şükür canım😍😍 sağlıklı olsunlarda bir şekilde bekliyor insan mecbur ben ilk defa 1 ay sonra gitmiş olacağım son 5 gün öldük meraktan😅

Kadindiyorki Kadindiyorki Pembe Lotus Pembe Lotus ben de son iğneyi geçen pazar vurdurmuştum fitil de 2 gün önce bittiydi ama dün lekelenme geldi küçük pıhtılı halde gece hemen gittim son bir iğnem vardı onu vurdurdum sonra bir daha olmadı çok şükür ama ben de devam edeceğim sanırım doktoruma yazdım daha cevap vermedi ama benim canım kullanınca rahat edecek zaten zararlı bir şey de değil

Kadindiyorki Kadindiyorki Pembe Lotus Pembe Lotus ben de son iğneyi geçen pazar vurdurmuştum fitil de 2 gün önce bittiydi ama dün lekelenme geldi küçük pıhtılı halde gece hemen gittim son bir iğnem vardı onu vurdurdum sonra bir daha olmadı çok şükür ama ben de devam edeceğim sanırım doktoruma yazdım daha cevap vermedi ama benim canım kullanınca rahat edecek zaten zararlı bir şey de değil
Benim beşinci haftadan sonra hiç kanamam olmadı ama hala kullanıyorum😆 doktorumun garanticiliği benim popoma eziyet🤪

Kızla bugün kontrolüm vardı bebisler iyi çok şükür bi hafta önden gidiyorlar 16+1 günlük cikti
Önümüzdeki hafta salı tekrar çağırdı ben 1hafta zor dayanıyorum 2haftada 3haftada bir cagirsa naparim bilmiyorum 😁
Merhaba , sizin bebişler ikiz olduğu için mi haftada bir gidiyorsunuz acaba merak ettim de :)

Kızlar hamile yastığı kullanan veya kullanmayı düşünen var mı? Ben bazen yanlışlıkla sırt üstü yatıyorum inanılmaz belim ağrıyor sabah. Şart oldu galiba artık
Ben kullanıyorum canım ilk haftalardan beri, memnunum e bebekten almıştım baby mom hamile uyku destek yastığı diye deçiyo

Kızlarr selamlar,ikili test ve nifty ikisinide yaptırmıştıkk,çok şükür sonuçlar temizz cıktı :nazar::nazar: yaş 36 olunca biraz korkmuştum,veee Kızım oluyorr küçük bir cinsiyet partisi düzenlemiştik inanılmaz sasırdık babasıyla heyecanımızı anlatamam geçen hafta doktorumuz bize büyük ihtimall erkek olabilir demişti 1 haftadır evde oğlum oğlum diye geziyordu eşim,,balon patlayıncaa PESPEMBELERRRR cıkınca tüylerr pullar o anki yaşadığım duyguyu anlatamam cok ağladım kız cok istiyordumm çünkü:anneadayı::KK200::emir_bebek: Allah önce sağlıklı ve hayırlı evlat nasip etsinn ,bir haftadır erkek olucak galba isimler bakmaya başlamıştım lşuan cok farklı duygularım tarif edemem rüyama hep kız cocugu giriyordu :anne:babasıda aynı şekilde çok şükür ilk cocugumuz kız erkek farketmez dıyorum EVLAT SAHİBİ OLABİLMEK BAMBAŞKA..hele bizim gibi çok zor olduysaa..
Merhaba yumurtlamadan önce mi sonra mı hamile kaldınız acaba

Merhaba, önce kaldım. Hemen regl bitiminden sonra
Teşekkürler bir kızım var hayırlısı ile oğlum olsun isterim ama önce hayırlı sağlıklı elbette kız erkek farketmez de gönül işte ama bir kızım bir oğlum olsa üçüncü kesinlikle kız isterim ondan sormuştum yumurtalamadan sonra erkek oluyır diyorlar da merak ettim bir kaç kişiye sordum

Teşekkürler bir kızım var hayırlısı ile oğlum olsun isterim ama önce hayırlı sağlıklı elbette kız erkek farketmez de gönül işte ama bir kızım bir oğlum olsa üçüncü kesinlikle kız isterim ondan sormuştum yumurtalamadan sonra erkek oluyır diyorlar da merak ettim bir kaç kişiye sordum
Hayırlısı ile olsun inşallah 🙏evet ben de öyle duymuştum yumurtlamadan önce kız oluyor, bizimkisi tesadüf oldu ama dogru çıktı 😊allah gönlünüzden geçeni nasip etsin insallah

L Larissa canım naptın aşıyı oldun mu ben 17.haftama yani haftaya pazartesiye aldım randevumu bakalım 🙏🏻🙏🏻🙏🏻
Tetanoz da olacakmısınız tetanoz aşısıyla arası min 15gün olsun diye duydum ben de. Tetanoz 20 haftada falandı sanırım tam zamanı heralde bende olursam sizin haftalarınızda olurum covidi. biraz bebeğin hareketlerini hissetmek istiyorum sanki daha rahat olur🤰

X