2022 Mayıs Anneleri

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    91

Canım kızlar biz doktordan çıktık, burun kemiği ve ense kalınlığı normal çıktı. İkili test için kan verdim doktorum sonuca göre nifty testi için konuşuruz dedi. İnşallah gerek kalmaz.

Ve bizim bebek de galiba erkek doktorum kimseye söylemeyin yaymayın ama büyük bir ihtimal erkek dedi. İki hafta sonra kesinleştiririz dedi.

Hepimizin bebekleri sağlıkla gelsin inşallah

Hahahahaha ay gülmekten ölüyorum şuan demekki tüm kocalar aynıymış çok bilmişlerrr bebek hisseder evet sanki ben ağlamasam hissetmicek onu da hissediyo napalım diyorum artık hamileliğin balayı kısmına geçtim, diyo ki “artık sinirlenmicek misin yani durup durup ağlamicak mısın o mu demek oluyo” bunlar hamileliği bundan ibaret sanıyo heralde ya keşke sadece 1 gün yaşasalar bu yaşadıklarımızı keşkeee

Hiç yaymicam sadece KK arkadaşlarıma söylicem deseydin doktor şok
Canım çok sevindim inşallah her şey yolunda gidicek, doğurup atarız bile buraya

Çook şükür canım neyse ki 2 haftaya kesinleşiyor sağlıkla kavuşacağız inşallah allahın izniyle

Bak yarım güne bile razıyııım onlara yeteeeer

Çok seviindim bebeek maşallah hepimiz erkek ihtimali ile dönüyoruz doktordan bakalım ne çıkacak sonunda sağlıkla gelsin de miniklerimiz

Slm kızlar arada okuyup çıkıyorum yazamıyorum
Bugün ilk kez dışarı çıktım çok iyi geldi eski bi arkadaşımla karsilastim cinsiyetini sordu
Kiz dedim ayy neyse ya olsun dedişu insanları anlamıyorum gerçekten kız deyince bi modlari düşüyor ikiz olduklarını henüz kimseye söylemedim takmıyorum ama işte ağzıma geleni saymak istiyorum

Yaaa ikiz bebek çok farklı 2 kız daha da farklı bence dünyanın en güzel şeylerinden biri hiçç kimseyi takmamak lazım isteyen istediğini söylesin çok şükür bu mükemmel duyguları yaşamak bizlere de nasip oldu en önemlisi bu bence kıza burun kıvıranda oluyor erkeğe burun kıvıranda. Sizinkiler 3 kız kardeş ne güzel olcaklar

Ağzına kürekle vuracaksın böylelerinin densizz

Hiç takılma bile canım. Burda kızı olsun diye can atan kaç kişi vardır. Hepimizin önceliği sağlıklı olması. Sağlıklı olduktan sonra kızın erkeğin ne önemi var ya ne kadar saçma sapan konuşmalar. Kendi aklınca kızın olunca erkeğe şartlamış kendisini bi de seni teselli ediyor allahım yarabbim gülüp geçseydin inş sana bol bol erkek verir deseydin. Ben hamileyken hiç tutamicam galiba çenemi

İnşallah güzel haberler alırız hepimiz için

Pazartesi kontrolüm var inş kizlarim ıyidirler
Anaokullarida ara tatile giriyor zorlu bir 9gun olacak kızım şimdiden kardeşlerini kıskanmaya başladı
Hiç takılmayın böyle insanlar çok var maalesef o kadar şanslısınız ki maşallah 3 prenses annesi olacaksanız benim de hep hayalimdi kızlarımın olması en önemlisi sağlık tabi ki yoksa erkek kız ne fark eder ki evlat sonuçta can parçası

3 . Yegebeyim yaş 29 beni perişan ediyor bulantilar ev halkı perisannn
Yaa çok geçmiş olsun kaçıncı haftadasınız? Umarım haftalar ilerledikçe bulantılarınız da hafifler Beni taa hamileliğin en başına götürdünüz o günler kabus gibiydi gerçekten de ama merak etmeyin yavaş yavaş azalacak. Zaten siz benden daha tecrübelisiniz, benden iyi biliyorsunuzdur

Kızlaarr az önce yavruşuma ne aldııkk

Eklentiler

• B9538C4C-1CCA-4B3A-9466-8890271C563A.jpeg
    143,7 KB · Görüntüleme: 46
  • D0A06F33-9F9D-4D44-A3DC-5A05FFA167C6.jpeg
    71,8 KB · Görüntüleme: 49
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…