2022 Mayıs Anneleri

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    91
Çok sağol canım benim💜
Dualarım seninle çok güzel şeyler duyaracak geleceksin inşallah belki cinsiyet tahmini ile gelirsin sen de 🙏🏻😍

Güzel haberlerle gelin inşallah😍😍 bakarsınız cinsiyet için sürprizde yapar😌

Tabiki dualarımız seninle🙏🏼 Ama sıkıntı yapma her şey güzel ilerlicek inşallah 🧡 bizi haberdar etmeyi unutmaa

Canım kızlar çok ama çok teşekkür ederim. Vallahi psikolojik olarak sizler bana çok iyi geliyorsunuz.

Doktordan çıktığımda mutlaka sizlere yazacağım. Gece çok düşündüm herhalde rüyamda ultrasonda kız görüyoruz. Bakalım belki gösterir de beni daha fazla merakta bırakmaz ❤️

Amin canim cümlemizin ki sağlıkla gelsin inşallah ♥️ tabisi ekle bizi 🥰🥰🥰
Kesindir artık canim nifty sonucuna gore 😇
yoksa doktor hala erkek derdim diyo 😃
Niftyse artık kaçarı yok 😂 ay gerçekten son ana kadar erkek diyomuş, seninki doğuyomuş kız 😂 iyi ki yaptırmışsın hem 2li açısından hem cinsiyet açısından hazırlığını tam ona göre yaparsın net bi şekilde 😄

Niftyse artık kaçarı yok 😂 ay gerçekten son ana kadar erkek diyomuş, seninki doğuyomuş kız 😂 iyi ki yaptırmışsın hem 2li açısından hem cinsiyet açısından hazırlığını tam ona göre yaparsın net bi şekilde 😄

Tabi canim bikac bisey almıştım onları artık hediye edicez birilerine 😃

Ayy allah korusun aklına kötü şeyler getirme, bence rahim büyüyor tüm sıkıntılar ondan çıkıyor. Herbirimizin hergün bir yeri ağrıyor baksana. Prenses gibi hamilelik geçiren hiç görmedim 😒
Gerçekten öyle hamilelik hastalık değil dediler bende ona inandım ama şimdi diyorum kimi kınadım acaba🙈🙈😂

Gerçekten öyle hamilelik hastalık değil dediler bende ona inandım ama şimdi diyorum kimi kınadım acaba🙈🙈😂
Benim eşim de onu duymuş bi yerden, güya bana psikolojik destek vericek “canım bak hamilelik hastalık değil rahat bırak biraz kendini” falan diyo iyice sinirleniyorum 😂 gel sen çek bulantıları, ağrıları aylarca bakalım hamilelik neymiş bi anlayalım diyesim geliyo 😂

Sağol canım🥰 ya evet ekstra detaylı ücreti almadı sağolsun muayene içinde baktı hepsine tüm organları inceledi detaylı daha nasıl olurdu bilmiyorum ama. Benim tüp bebek doktorum yönlendirmişti ya onun hatrına kıymadı bana😂 yada belki bundan da detaylı bakılan başka usg vardır bilmiyorum. Kendisi perinatolog zaten inş artık burda devam edicem🤲
Vallahi iyice meraklandım şimdi kesin olarak iki hafta sonra öğreniriz inşallah🥰 bakalımmm grubun nadide çiçeği benden mi geliyor🌺
Benimkide ikili testte 15 dk detaylı baktı. Artı ücret almadan. Sanırım cihazları buna elverişli oluyor. Kalo damarlarından meshanesine kadar söyledi gösterdi ölçüm aldı:) hayırlı olsun sağlıkla gelsin bebiş :) ankette kızlar öne geçmiş durumda yalnız 😂

Tünelin sonu aydınlık bebişim 😂 kusma olmasında en azından bulantı da bi şekilde geçiyor. Ama benim tiksindiğim şeyler hala aynı devam mesela onlardan uzak duruyorum 😄 bide benim boğazıma bi şey takılmış gibi bi his var ya gebelik reflüsü mü ne diyolarmış heralde olan var mı böyle bi şey doktoruma da sorucam gidince 😒
Bu ben de oldu. 3 gün boyunca boğazımda takılmış bir şey var gibiydi. Sonra bir gün öksürürken tırnak büyüklüğünde koyu katı bi kan pıhtısı çıktı ağzımdan. Ve o his geçti sonra kalmadı. O hafta burnum kanamıştı. Doktor normal demişti. Onunla alakalı olduğunu düşündük

Benim eşim de onu duymuş bi yerden, güya bana psikolojik destek vericek “canım bak hamilelik hastalık değil rahat bırak biraz kendini” falan diyo iyice sinirleniyorum 😂 gel sen çek bulantıları, ağrıları aylarca bakalım hamilelik neymiş bi anlayalım diyesim geliyo 😂
“Rahat bırak biraz kendini” bu benimde eşim😂😂😂 çok kötü olduğum zamanlar “kendini böyle bırakırsan oooo olmaz ki” diyordu 😂😂 kocaman gün bulantı, aşırı halsizlik, ağzının tadının olmaması, yediğin sınırlı minnacık şeylerden bile tat alamamak😣😣 allahım biz neler yaşadık😂😅

Kizlarrr gunaydin 😇 %90 erkek denen bebisim bugün supriz yaptı ve kızmış 🥰🥰🥰

Aaaa bak sen şu yaramazaaa ama kordon yüzünden erkekten dönen çok oluyo yaa hayırlısı olsun inşalşah prenses sağlıkla gelsin🧿🥰

Benimkide ikili testte 15 dk detaylı baktı. Artı ücret almadan. Sanırım cihazları buna elverişli oluyor. Kalo damarlarından meshanesine kadar söyledi gösterdi ölçüm aldı:) hayırlı olsun sağlıkla gelsin bebiş :) ankette kızlar öne geçmiş durumda yalnız 😂

Evet bziimde öyleydi böbreği kulağı el ayak parmaklarına kadar saydı sağolsun🙏
Evet bir kız atağı var grupta hadi bakalım benim de değişmeZse inşallah iki kız anası olacağım sırtım yere gelmez gayrı😍🙈 eh prensesler geç göründü nazlarını gösteriyorlar desene geriden geliyorlar ama sağlammm adımlarla🧿😬

“Rahat bırak biraz kendini” bu benimde eşim😂😂😂 çok kötü olduğum zamanlar “kendini böyle bırakırsan oooo olmaz ki” diyordu 😂😂 kocaman gün bulantı, aşırı halsizlik, ağzının tadının olmaması, yediğin sınırlı minnacık şeylerden bile tat alamamak😣😣 allahım biz neler yaşadık😂😅

Bulanıyo dersen bulanır diyo bide tövbee😂 bi video izlemiştim koca karpuzu ikiye bölüp yarısını adamın karnına bantladılar izlemeniz lazım ne donunu giyebildi ne çorabını😂😂 yuvarlanıp durdu ordan oraya🙈 bide daha gebeliğin içsel yada psikolojik sıkıntılarından bir haberler yani sadece fiziksel zor değil🙄

Bulanıyo dersen bulanır diyo bide tövbee😂 bi video izlemiştim koca karpuzu ikiye bölüp yarısını adamın karnına bantladılar izlemeniz lazım ne donunu giyebildi ne çorabını😂😂 yuvarlanıp durdu ordan oraya🙈 bide daha gebeliğin içsel yada psikolojik sıkıntılarından bir haberler yani sadece fiziksel zor değil🙄
Ayy ne kabus günlerdi canım ilk kez bi şey çekip yediğimde mutluluktan ağlamıştım 😂
Benim eşim bi de talimatlar veriyor “yat yat daha kötü olursun çık biraz yürü, kitap oku kafan dağılsın sadece bulantıyı düşünme” aaaa sanki bulantıyı düşünmek diye bi şey var 😂 bak geçince geçiyor işte bizde bi şeyler yapıcak enerjiyi kendimizde bulabiliyoruz demekki zamanla ama çok komikler ya bilmiş bilmiş konuşmaları 😂

Geniz akıntısı da mantıklıymış zaten alerjimiz de var belki de odur 🤔 gitsin diye yutkunuyorum sürekli ama gitmiyo 😂 aynen sabah kalkar kalkmaz başlıyo. Doktora ilk giden haber etsin artık 😂
Aslında sabah bulantın çok olmuyosa gün içindeki hakkını mı kullansan 🤔

Olsa da ne yapılabilirki çekicez el mahkum 😂 seninki kusmaktan ve kusma hissinden de olabilir kuzu inş bi geçsin o kısımlarda bi oh çekersin bekliyoruz 😄

Tabiki dualarımız seninle🙏🏼 Ama sıkıntı yapma her şey güzel ilerlicek inşallah 🧡 bizi haberdar etmeyi unutmaa
İnşallah bebek bakalım artık 😄😘

😁😁 Bu sene kız senesiymis umut hep var demektir 😁
Ya tabi burada hepimizin önceliği sağlık ama şimdi herkesin gönlünde bir cinsiyet daha ön planda ben ve eşim kız çocuk aşığıyız o yüzden bi tık daha çok istiyoruz ama erkek olursa da yine bağrımıza basıp canımızdan çok seveceğiz o da ayrı🥺😄😍

Ayy ne kabus günlerdi canım ilk kez bi şey çekip yediğimde mutluluktan ağlamıştım 😂
Benim eşim bi de talimatlar veriyor “yat yat daha kötü olursun çık biraz yürü, kitap oku kafan dağılsın sadece bulantıyı düşünme” aaaa sanki bulantıyı düşünmek diye bi şey var 😂 bak geçince geçiyor işte bizde bi şeyler yapıcak enerjiyi kendimizde bulabiliyoruz demekki zamanla ama çok komikler ya bilmiş bilmiş konuşmaları 😂
Benim eşim de her bulantım var diyişim de prilam at diyor sanki şeker bu kökten kesse bari o da yok 😄 normalde de duygulanacağım şeylere üzüldüğümde, gözlerim dolduğunda bile hormanlardan bak üzülme bebek hisseder aman şöyle yap böyle düşün diyip duruyor bütün her şeyi yaşayıp bi de duygularımı frenleyeyim yani öyle kolay olsa keşkeee😄 dışardan konuşmak ne hoş değil mi her şeyi yaşayan biz bilirkişi onlar ne güzel dünya 😄

X