2022 Mayıs Anneleri

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    91
Zaten hiiç belli olmaz bizimde ne olucağı o yüzden iki yere de yazın bence öğrenenlerden hepimizin erkek diyim ikili testler vs o durumlardayız sizin durumunuz nedirrr
Ben de sizler gibiyim 13.haftanin icindeyim çift tarafli takip ettiriyorum kendimiYarin devlette randevum var,28 inde ozel doktorumda.2 li test zamanim benim de,aalinda gecen hafta idi ama esim pozitif olunca karantina girdik,artik bu hafta yogun bi hafta olacak.gecen haftaki kontrole gidemedigim icin cinsiyet hakkinda bi fikrim yokbelki bu hafta belli olur

Ben önceki hamileliğimde bir tüp lierac kullanmıştım sonrasında baş edemedim bebeyağı ile devam ettim hiç düzenli olmasada.. şükür hiç çatlamadı göbeğim. Önemli olan nemlenmesi bence bebeyağıyla yada zentinyağıyla bol bol yağlayın gitsin çünkü eğer çatlayacaksa degil lierac ne sürerseniz sürün oluyor.

Kızlar hepiniz cinsiyet tahminlerini özel hastanede mi yaptilar devlete gidip bu haftalarda cinsiyet tahmini alan varmı acaba ben söylemez diye sormadım devlete gidiyorum
Evet biz hepimiz özele gidiyoruz bildiğim kadarıyla. Devlette biraz daha garantici olabilirler belki bu konuda

Canım bende geldim aranıza şükür kalp atışlarınıda duyduk doğum haziran gozukuuo ama belki erken dogururum şuracikta durayım bende

Kızlar bulantilarım başladı ne yesem iyi gelir herşeyin tadı bi garip geliyo

prilam üstüne tuzlu çubuk kraker leblebi salatalık armut elma dışında bir şey tutmuyodu midem ya
Zaten armuta sardim bi kaç gundur meyve iyi geliyo sadece,yemek yemege başliyorum 2 lokmadan sonra kesiliyorum almiyo içim doktorumda en son gittigimde ögünlerini arttir 1buçuk porsiyon ye bu aralar felan dedi nasıl olcak bilmiyorum

Tekrar kontrolum var bu hafta sorcam yada ararım teşekkkurler bulantı hapinin bi zarari yok dimi
yok yok günde 3 tane serbest hatta o olmasa halimiz iyice harapp ilk 3 ay bebek senden götürüyor yiyemesen bile panik olma o kendine bakar demişti doktorum su bile içemiyodum sen yorgun düşme diye bu önlemler yoksa bebek büyür her türlü

İnşallah saģlıkla ilerlesinde tek temennim bu, aynen su bile tadı garip geliyo eşime yemeklerin tadinı soruyorum normal diyo bana hicbiri normal gelmiyo, bugun ariycam doktorumu sağol canım fikirlerin için

Naneli sakız bastırıyor aşırı bulanınca beyaz nohut yada sarı tuzlu leblebi bir de bnlar da iyi geldi bana

Günaydın kızlar bugün 11+3te kontrolüm vardı. Cinsiyet tahmini için erken dedi. Mide bulantım için prilam verdi, vitaminleri yazdı. Haftaya 2li test için çağırdı.

Canım bende geldim aranıza şükür kalp atışlarınıda duyduk doğum haziran gozukuuo ama belki erken dogururum şuracikta durayım bende
Oh hadi hayırlısı olsunn çok sevindim ya Aynen aynen gel dur şuracıkta
doktorlar tam tersi porsiyonları azaltıp öğünleri sıklaştırın diyor ama seninki niye öyle dedi acabaa çünkü birden çok yiyince daha rahatsız edici oluyor beni de yemek olarak haşlanmış patates tutmuştu, onun dışında meyvee acayip şekilde meyve yiyodum şuan ayva çok rahat yiyebilirsin tuzlu limonlu en sevdiğim
Prilamın da hiçbi zararı yok ben kötü olduğum dönemlerde gece 2 sabah 1 alıyordum şimdi sabah 1 akşam 1 alıyorum azaltmaya başlıyorum gibi gibi ama bırakabilcek miyim bilmiyorum

Yaaaa görüntü değişmiş kankim ayyyy ısırcam şimdi urazımı tipine bak şununn

Günaydın kızlar bugün 11+3te kontrolüm vardı. Cinsiyet tahmini için erken dedi. Mide bulantım için prilam verdi, vitaminleri yazdı. Haftaya 2li test için çağırdı.
Eki Görüntüle 2939477
Ultrason cihazı pek kaliteli görüntü vermemiş zaten diğer arkadaşlarımızın ve benim baya netti görüntülerimiz ama şöyle de düşünebiliriz belki kızdır göstermemiştir gönlünüze göre olsun inşallah prilam gerçekten hayat kurtarıcı

Selam kızlar ☺ 11+5 ikili testimiz vardı bugün. Ben de 1 aydır görmüyordum miniği. Kocaman olmuş :) gerçekten eller ayaklar kıpır kıpır, doktor da durmuyor bu dedi ☺ ölçümler yapıldı çok şükür iyi. Kan sonucu da bu hafta çıkarmış. Ve yüzde 90 erkek annesi olarak ben de araniza katıldım

Kızlar bugun benimde kontrolum vardi ikili test verdim ve cinsiyet tahmini yapti doktorum çok yüksek oranla kız dedi yalniz heyecandan soramadim hicbi vitamin yazmadi bana normalmi folik asitide sormayi unuttum 5 tane kaldi bitince birakirim artk onu 1 hagta snra cikacakms sonucum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…