2022 Mayıs Anneleri

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    91
Aman önemli olan sağlıklı olsunlar da insan o muayeneye de alışıyo dimi 😂 odada başka ekran daha yok mu karşımda oluyo bi tane daha benim. Eşime verdim görevi ama heyecandan zar zor çekti 🤣
Yok kuzum bizde tek ekran var doktor görüyor sonra bana çeviriyor.bi de iki oda iç içe düşün beni alıyor iç muayene odasına bakıyoruz gördükten sonra eşimide çağırıyor bi de beraber bakıyoruz. Ben giyinirkende diğer odada eşime bana anlattığı gibi daha ayrıntılı anlatıyor.

Ya ben de bugün eşime nasıl geçecek o kadar ay dedim ben regle 5 gün kala öğrendim o kadar erkendi ki hem ne ara 7 haftalık oldum diyorum hem de o kadar ay nasıl geçecek diyorum karışık duygular 🥺😅 inşallah duyarım kuzu arkadaşım uzman radyolog ısrar etti gel bakalım karından ultrasonla diye 5+3 iken gittim yanına ama göremedik yani yolk kesesi kenardan ipsi yapı şeklinde göründü sadece
Ya sende mi 5 kala 😂 ben de diyorum neden bu kadar ısındık😂😂😂 sabırsızlıktan elimiz ayağımız titriyo bak görüyo musun nolcak bu halimiz :halay:

8+1 tam bugün az kaldı seninde 😂

Aman önemli olan sağlıklı olsunlar da insan o muayeneye de alışıyo dimi 😂 odada başka ekran daha yok mu karşımda oluyo bi tane daha benim. Eşime verdim görevi ama heyecandan zar zor çekti 🤣

6+5 de çok da güzel duyarsın bence canım ayyy o kadar heyecanlanıyorumkii bu işee 😍
Bende 6+4 te gidicem, karından duyar mıyım ki

Benim ters rahim olmamasına rağmen 5+5 lerde karından duyulmamıştı vajinal duyulmuştu. Hiç telaş yapma canım minikler pıtı pıtı geliyo valla benim de gebelik imzasındaki resim bebek olmuş bi duygusallık😢
İnşallah hiç olmaz mide bulantısı gerçekten hayattan soğutuyo duşa bile girmek istemiyorum şampuan kokusundan rezalet ya 😒
Ben kendi kokumdan tiksindim. Gün de kaç kez duş alıyorum çok pis kokuyormuşum gibi hissediyorum :KK43: her şey kokuyor. Apartmandaki bütün yemek kokularını alıyorum. Berbat bir durum

Kızlar çıktık doktordan şimdii. Bebişim haftasıyla uyumluymuş maşallah bomba gibi dedi. Kalp atışına göre kız diyorum ama falcılık resmen şuan dedi 😂 kız mıı gerçekten mi ağlamak istiyorum falan dedim adam da nerden bilsin kız diye öldüğümü 😂 inşallah değişmez sonradan diyim bari ne diyim. Sağlıkla gelsin tabi her ne olursa olsun da 😍 bi dahaki randevum 3 hfta sonra o zaman da testleri konuşcaz bi form verdi bilgilenmemiz için. Bi de idrar istedi benden bebeğin beslenmesini daha iyi anlarım ordan dedi duruma göre yeniden serum verebilriz dedii. Benden haberler böyle 🙋🏻‍♀️

Ben kendi kokumdan tiksindim. Gün de kaç kez duş alıyorum çok pis kokuyormuşum gibi hissediyorum :KK43: her şey kokuyor. Apartmandaki bütün yemek kokularını alıyorum. Berbat bir durum
Ayy apartman kokusu beni de öldürücek 🤦🏻‍♀️ Maskeler kurtarıcımız oldu sanırım bu dönemde dimi :KK43:

Kızlar çıktık doktordan şimdii. Bebişim haftasıyla uyumluymuş maşallah bomba gibi dedi. Kalp atışına göre kız diyorum ama falcılık resmen şuan dedi 😂 kız mıı gerçekten mi ağlamak istiyorum falan dedim adam da nerden bilsin kız diye öldüğümü 😂 inşallah değişmez sonradan diyim bari ne diyim. Sağlıkla gelsin tabi her ne olursa olsun da 😍 bi dahaki randevum 3 hfta sonra o zaman da testleri konuşcaz bi form verdi bilgilenmemiz için. Bi de idrar istedi benden bebeğin beslenmesini daha iyi anlarım ordan dedi duruma göre yeniden serum verebilriz dedii. Benden haberler böyle 🙋🏻‍♀️
Yaaa canım benim çook şükür maşallah hep böyle sevindirsin annesinin minnağı 😍💜💛

Ayy apartman kokusu beni de öldürücek 🤦🏻‍♀️ Maskeler kurtarıcımız oldu sanırım bu dönemde dimi :KK43:
Ben pek dışarı da çıkmıyorum. Evde de maske ile olmayınca pek faydası olmuyor ama. Inşallah bebisler sağlıkla olur biz de bu bulantıları bir an önce keseriz. :) randevu nasıl geçti

Yaa nasi sevindim. Burayi actiniz da bize nie demionuz tum onemli haberler burda😁 nasi anlamis kiz oldugunu insan sormaz mi biz de anlardik😁

Yaa nasi sevindim. Burayi actiniz da bize nie demionuz tum onemli haberler burda😁 nasi anlamis kiz oldugunu insan sormaz mi biz de anlardik😁
Diyemiyoruz kuzu yasak 😂 oraya grup açtık yazsak hesabımız kalıcı olarak kapanırmış sakın yazmayın 😂
Sanırım 140 üzeriyse kız oluyomuş ah bende heyecandan kaç diye sormadım şimdi aklım başıma geliyo 😂
Siz gidince mutlaka sorunnn

Ben pek dışarı da çıkmıyorum. Evde de maske ile olmayınca pek faydası olmuyor ama. Inşallah bebisler sağlıkla olur biz de bu bulantıları bir an önce keseriz. :) randevu nasıl geçti
İnşallah ya ama şu 12. Haftayı atlatsak sanırım rahatlayacağız biraz. canım az önce baya uzun bi şekilde yazdım aynısını kopyalamiim şimdi ama güzel genel anlamda şükür 🙏🏼

Diyemiyoruz kuzu yasak 😂 oraya grup açtık yazsak hesabımız kalıcı olarak kapanırmış sakın yazmayın 😂
Sanırım 140 üzeriyse kız oluyomuş ah bende heyecandan kaç diye sormadım şimdi aklım başıma geliyo 😂
Siz gidince mutlaka sorunnn
Şimdi gördüm çok sevindim maşallah:KK66: Ay ben de sorsaydım keşke kalp atımını merak ettim bak. Ona göre cinsiyet belli oluyor diyorlar gerçekten

X